Japonica Sparkling Cuvee 5 Wick Candle - Svíčka

0 hodnocení
Japonica Sparkling Cuvee 5 Wick Candle - Svíčka
7 970.00Kč (1)
227.71Kč / 100g
Skleněná svíčka s 5 knoty, s vyraženým vzorem Japonica a víčkem

7 970.00Kč (1)
227.71Kč / 100g

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
696278
null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 4 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Skleněná svíčka s 5 knoty, s vyraženým vzorem Japonica a víčkem

 • tab tips Návod k použití
  Ořízněte knoty na 1/4 palce při každém spálení. Umístěte svíčku na žáruvzdorný povrch nebo podnos na svíčku. Při každém hoření nechte vosk roztavit k okraji svíčky, abyste zabránili tunelování. Udržujte svíčky mimo průvan pro bezdýmné, čisté hoření. Použijte zhášeč knotu k uhašení svíčky bez sazí nebo kouře. Přestaňte hořet svíčku, když zůstane méně než 1/4 palce vosku
 • tab olfactory Čichové tóny
  Tóny šumivého vína, pomela, dřevitého dubu a okvětních lístků růže
 • Recenze

Značka Voluspa se zrodila v jedné kalifornské kuchyni jako plod lásky ke světu. Od první ručně vyráběné kolekce se značka Voluspa rozrostla a oslavuje vůně po celém světě. Svíčky Voluspa se lijí ručně, hoří beze zbytku, jsou veganské a neobsahují ftaláty, pesticidy, parabeny ani sulfáty.