Katalog odměn GOLD

Katalog odměn UNLIMITED

*Nabídka dárku k nákupu platí pro členy Sephora Unlimited v prodejnách Sephora, na sephora.cz a v aplikaci Sephora od 11. 7. do 17. 7. 2024 nebo do vyprodání zásob při splnění podmínek nabídky. Nabídka se nedá kombinovat s ostatními nabídkami a slevami. Vždy 1 dárek na nákup. Právo změn vyhrazeno.

SBÍREJTE BODY S RADOSTÍ

10 Kč = 1 BOD

A další extra body za speciální aktivity

PŘEHLED VAŠICH VÝHOD

POSPĚŠTE SI


Jak se mohu zapojit do beauty programu Sephora UNLIMITED?

Do programu Sephora UNLIMITED se můžete kdykoli zapojit. Program je dostupný pro každého*!

Už máte online účet?

Přihlaste se nyní ke svému online účtu a připojte se k věrnostnímu programu Sephora UNLIMITED kliknutím na "Stát se členem Sephora UNLIMITED" prostřednictvím záložky "Můj věrnostní program".

Ještě nemáte online účet?

Žádný problém! Vytvořte si online účet a připojte se tak k věrnostnímu programu Sephora UNLIMITED. Při registraci je poté nutné odsouhlasit a zaškrtnout veškeré podmínky potřebné pro členství v Sephora UNLIMITED. 

Váš účet ve věrnostním programu je okamžitě aktivní, můžete začít sbírat body a ihned využívat nové výhody programu.*


Registrovat se můžete také v některé z našich kamenných prodejnách Sephora. Naši beauty konzultanti v prodejnách Sephora vám rádi pomohou!


* Pro účast v programu musíte být starší 16 let. Podrobnosti naleznete v podmínkách programu.

Jak aktivuji členství v Sephora UNLIMITED?

Váš účet bude aktivován automaticky, jakmile dokončíte registraci do věrnostního programu Sephora UNLIMITED, a můžete začít okamžitě sbírat body!


Pokud jste se zaregistrovali do věrnostního programu Sephora UNLIMITED na prodejně a váš věrnostní účet ještě není propojen s vaším online účtem, zadejte číslo své digitální věrnostní karty Sephora UNLIMITED v části "Můj beauty účet" do pole "Karta Sephora". Číslo své karty najdete v horní části každého e-mailu, který obdržíte od Sephora nebo na účtence za Váš poslední nákup v kamenné prodejně.


Pokud ještě nemáte online účet, můžete zadat číslo své digitální věrnostní karty Sephora UNLIMITED přímo při registraci online účtu.

JAK ZÍSKÁM / UPLATNÍM SVOU ODMĚNU ZA 250 BODŮ?

Jako člen Sephora UNLIMITED můžete získat mnoho odměn, překvapení, dárků, slev a dalších výhod.

Za každý nákup v našich prodejnách Sephora, na sephora.cz nebo v aplikaci získáváte body (10 Kč = 1 bod).

Za každých 250 nasbíraných bodů za 12 po sobě jdoucích měsíců získáte odměnu. Vybrat si můžete ze 3 odměn: kosmetický produkt z katalogu, voucher na 10% slevu nebo můžete přeměnit vaši odměnu v dar pro charitativní organizaci. Získat odměnu lze v prodejně, v aplikaci i na sephora.cz. Získání kosmetického produktu nebo uplatnění voucheru na 10 % slevu je podmíněno nákupem, cena za kosmetický produkt je 1 Kč.   

Jsem již členem Sephora UNLIMITED a chtěl/a bych si založit online účet, abych měl/a přehled o svých osobních údajích a veškerých nabídkách a odměnách ve věrnostním programu Sephora UNLIMITED. Jak to udělat?

Toto číslo najdete na svém online účtu na sephora.cz či v aplikaci v sekci ''Můj účet'' pod svou digitální věrnostní kartou nebo v horní části všech e-mailů, které obdržíte od věrnostního programu Sephora UNLIMITED. Najdete ho také na účtence za poslední nákup v kamenné prodejně Sephora.


Na svém online účtu najdete aktuální stav bodů, nabídky a dostupné dárky a odměny.