Vánoční katalog je tady!

Slavnostní look

Zobrazit více

Služby

FAQ

Vánoce tu budou dřív, než se nadějete. Ale nebojte se, pomůžeme vám ušetřit čas:


● Vyberte si z naší speciální nabídky úžasných dárkových sad kosmetiky, dárkových sad make-upu, dárkových sad péče o pleť, dárkových sad parfémů...

● Vyberte si podle svého rozpočtu, od nejmenšího po největší, z naší nabídky dárků do 300 Kč nebo naopak nad 1500 Kč.

● Objednávejte online a zjednodušte si nakupování! Neztrácejte ani minutu: zamiřte na sephora.cz a užijte si ty nejkrásnější Vánoce!

● Naše adventní kalendáře krásy: každý den od 1. prosince otevřete dárek a objevíte překvapení: tekutou rtěnku, mini řasenku, krém, doplněk... Překvapte se tímto předvánočním dárkem! Nebo udělejte radost teenagerům, maminkám či babičkám... Nejenže je to nečekané a jedinečné, ale šťastný obdarovaný zažije prodlouženou vánoční radost.

● Naše beauty after kalendáře: V našich kalendářích krásy "After", ať už nakupujete pro sebe, nebo pro někoho jiného, bude kouzlo krásy žít i po Vánocích od 26. do 31. prosince. Nakupování dárků je s našimi kalendáři hračka. Od nejlépe hodnocené péče o pleť až po oblíbené základní produkty pro líčení - na seznamu najdete něco pro každý typ milovníka krásy.


A nakonec se podělte o ještě více lásky tím, že znovuobjevíte umění obdarovávání. Zabalením dárků do mimořádně elegantních sáčků z recyklované bavlny můžete své blízké překvapit druhým, nečekaným dárkem.

Jaké jsou zaručené tipy na dárky pro ženu, snoubenku, teenagera, sestru, babičku, přítelkyni nebo kamarádku ? Ať už je jim 30, 40 nebo 50 let, jsou starší nebo mladší, na sephora.cz najdete perfektní vánoční dárky! Zde je několik tipů: Pokud je to přírodní kráska, zvažte péči o pleť GOOD FOR. Pokud má ráda odvážný vzhled, rozhodně zazáříte s paletkou líčidel nebo řasenkou pro extra velký objem. Pokud je ve vašich očích věčná, co třeba ikonický parfém? Všechno krásné dárky, nemyslíte?

Ať už nakupujete pro teenagera, přítele, manžela nebo otce, který má všechno, najít nápad na vánoční dárek pro muže je v SEPHORA hračka. Řekněte nám tedy, jaký je jeho styl, a my vám najdeme dokonalý dárek! Pokud je spíše na klasický styl, zkuste parfém nebo kolínskou vodu! Ty se vracejí do módy! Pokud o sebe rád pečuje, máme pro něj sady na holení nebo sady pro péči o vousy. Pokud je odvážný, pomozte mu objevit novou rutinu se sadou péče o pleť. Jak vidíte, výběr je nekonečný, pokud jde o nápady na mužské dárky!