Vánoční dárky

Připravte se na jiskřivou atmosféru Vánoc a nechte se inspirovat. Najděte dokonalý dárek pro každého, včetně sebe, bez ohledu na svůj rozpočet. Ať už máte malý nebo velký rozpočet, Sephora vám může pomoci najít ten nezapomenutelný dárek, který rozjasní oči a přinese radost každému.

d
h
min
sec

Potřebujete více inspirace?

FAQ

Co takhle naše dárkové kosmetické sady nebo dárkové sady vůní. Vaše oblíbené značky si pro vás také připravily překvapení v podobě limitovaných edic i novinek. V našem výběru dárků najdete ty nejlepší dárky. A pro dokonalý vánoční den vsaďte na jistotu: líčení! Nezapomeňte na dárkovou kartu Sephora, kterou můžete použít online nebo v obchodě a rozmazlovat ty, které máte rádi, aniž byste riskovali, že se spletete!

Pak určitě hledejte v Minis & more. Mini a cestovní velikosti bestsellerů jsou nezbytností a sázkou na jistotu.

Samozřejmě, je to skvělý nápad na vánoční dárek! Ať už chcete rozzářit pleť nebo zintenzivnit oči, objevte dokonalou paletku pro sebe nebo někoho jiného. Pro každého se najde paletka, která zahrnuje škálu barev od nejjemnějších až po ty nejodvážnější.

Představte si dárek, který vašim blízkým umožní vybrat si ze všech kosmetických produktů, které mají rádi! Parfémy, líčení, péče o pleť nebo doplňky - obdarujte své blízké bez rizika! Vyberte si mezi dárkovou kartou nebo elektronickou dárkovou kartou, která vám bude doručena přímo do e-mailu.

Ať už je jim 30, 40 nebo 50 let, jsou starší nebo mladší, na sephora.cz najdete perfektní vánoční dárky! Zde je několik tipů: Pokud je to přírodní kráska, zvažte péči o pleť GOOD FOR. Pokud má ráda odvážný vzhled, rozhodně zazáříte s paletkou líčidel nebo řasenkou pro extra velký objem. Pokud je ve vašich očích věčná, co třeba ikonický parfém? Pokud má ráda všechno, určitě ji potěšíte jedním z našich adventních kalendářů.

Ať už nakupujete pro teenagera, přítele, manžela nebo otce, který má všechno, najít nápad na vánoční dárek pro muže je v SEPHORA hračka. Řekněte nám tedy, jaký je jeho styl, a my vám najdeme dokonalý dárek! Pokud je spíše na klasický styl, zkuste parfém nebo kolínskou vodu! Ty se vracejí do módy! Pokud o sebe rád pečuje, máme pro něj dárkové sady na pleť nebo péči o vousy. Pokud je odvážný, pomozte mu objevit novou rutinu se sadou péče o pleť. Jak vidíte, výběr je nekonečný, pokud jde o nápady na mužské dárky!

Více produktů na líčení je vždy skvělý nápad! Objevte ty nejlepší sady líčidel se základními produkty, bestsellery nebo luxusními sadami, ať už hledáte dárek pro závisláka na kráse nebo pro nováčka v líčení

Především se řiďte tím, co mají vaši blízcí rádi a mohlo by je to potěšit. Určitě nešlápnete vedle, když pro ně vyberete některou s našich dárkových sad, ať už se jedná o sady vůní, sady o pleť, sady péče o tělo nebo sady péče o vlasy.