Cyber monday.

Po Black Friday přichází čas na Cyber Monday! Co vlastně ale znamená Cyber monday?

Po Černém pátku přichází Cyber Monday! Již téměř 15 let končí legendární prodloužený víkend (velmi) výhodných nabídek tímto divokým pondělím. Dnes je sephora.cz tím nejlepším místem, kde najdete ty nejžhavější nabídky! Připravte se na zobrazení těch nejlepších akcí na vašich obrazovkách a displejích.

Na pořadu dne jsou nízké ceny, slevy a výhodné nabídky všech vašich nejžádanějších kosmetických produktů.

Číst více

Objevte nabídku Cyber Monday

Zobrazit vše

Promokód CYBER

Jedinečná nabídka Cyber Monday

Exkluzivní online značky se slevou 25 %

Zobrazit vše

ČASTO KLADENÉ DOTAZY - FAQ

FAQ

Cyber Monday začalo ve Spojených státech a koná se v pondělí následujícím po Black Friday. Cyber Monday bylo vytvořeno s cílem povzbudit lidi k nakupování na internetu a je dnem online akcí. V Sephora nikdy neřekneme ne dni slev! A tyto slevy se vztahují na stovky produktů líčení, péče o pleť, dámských vůní, pánských vůní a dalších. Dostatečný výběr pro každý rozpočet, takže se můžete připravit na svátky bez stresu!

Slovo cyber (kybernetika) se používá ve spojitosti s internetem a vše kolem něj. Spojení slov "cyber" a pondělí naznačuje, že tento den je věnován výhodným nabídkám výhradně na internetu. !

Ve Francii jsou Cyber Monday a Black Friday jednou velkou prodejní akcí, která probíhá po dobu několika dní. Někdy se dokonce označuje jako kybernetický týden, protože od Black Friday do Cyber Monday jsou všechny akce přístupné online. Navštivte stránky Sephora.cz a objevte naše nejlepší nabídky!

Letos připadá Cyber Monday 2022 na pondělí 28. listopadu. Tento den online výprodejů navazuje na Černý pátek a prodlužuje výjimečné nabídky prodlouženého víkendu, aby vám přinesl ještě více radosti! Nenechte si ujít poslední šanci využít nejžhavější nabídky před Vánoci!

Skutečně bezkonkurenční ceny na Cyber Monday trvají pouze jeden den. Ale nebojte se, Black Friday běží těsně předtím! To znamená, že máte 8 dní, kdy můžete využít zlevněné produkty. Čas ale letí, tak nepropásněte svou šanci !