Cyber Monday

Po Black Friday přichází čas na Cyber Monday! Co vlastně ale znamená Cyber monday? Po Černém pátku přichází Cyber Monday! Legendární prodloužený víkend (velmi) výhodných nabídek končí tímto divokým pondělím.

d
h
min
sec

Ještě více inspirace…

FAQ

Cyber Monday začalo ve Spojených státech a koná se v pondělí následujícím po Black Friday. Cyber Monday bylo vytvořeno s cílem povzbudit lidi k nakupování na internetu a je dnem online akcí. V Sephora nikdy neřekneme ne dni slev! A tyto slevy se vztahují na stovky produktů líčení, péče o pleť, dámských vůní, pánských vůní a dalších. Dostatečný výběr pro každý rozpočet, takže se můžete připravit na svátky bez stresu!

Letos připadá Cyber Monday na pondělí 2. prosince. Tento den online výprodejů navazuje na Black Friday a prodlužuje výjimečné nabídky prodlouženého víkendu, aby vám přinesl ještě více radosti! Nenechte si ujít poslední šanci využít nejžhavější nabídky před Vánoci!

Zajímá vás, jaký je rozdíl mezi Black Friday a Cyber Monday? Ve skutečnosti tam není skoro žádný rozdíl. Oba dny se spojují do jedné velké několikadenní nákupní akce, která se často označuje jako Cyber Week. Navštivte stránky Sephora.cz a objevte naše nejlepší nabídky!