Objevte služby prodejen Sephora

AKTUALITY

Exkluzivní pozvánka DIOR

Zažijte krásu inovací se značkou DIOR. Objevte nové ošetření DIOR Micro-Peeling v naší kosmetické kabině SEPHORA Nový Smíchov. Užijte si personalizované služby péče o pleť DIOR při nákupu produktů značky nad 2400 Kč.


SVŮJ TERMÍN SI NEZAPOMEŇTE REZERVOVAT NA TEL.
+420 257 326 618

 

Nový Smíchov: 11.9. - 14.9. (10 – 18h)


Dárek k nákupu - taštička s miniaturami - pleťový krém La Crème, sérum La Micro-Huille de Rose a LeNectar Premier při nákupu produktů značky DIOR nad 2400 Kč.

BEAUTY SERVIS

MAKE-UP SERVISY
Objevte nové make-up služby v Sephora.

Fokus look /pleť nebo oči/

30 minut 600 kč


Hledáte nápady, jak ozvláštnit svůj každodenní make-up? Během exkluzivního sezení s naším Make-up Artist se dozvíte, jak vytvořit make-up pro jednu část obličeje (pleť nebo oči + rty).

Makeup services
Služby makeup

Kompletní look

45 minut 1 200 Kč


Zvláštní příležitost? Nebo prostě jen chcete vypadat jako hvězda? Dopřejte si dokonalou pleť, zvýrazněné oči a rty. Malý bonus navíc: objevte nejnovější trendy a získejte individuální rady.

Glam look

60 minut 1 600 Kč


Pokud toužíte po WOW efektu a líčení jako na červeném koberci, zvolte tuto službu. Vybrat si můžete orientální líčení se silně zvýrazněným okem, večerní líčení na míru nebo svatební líčení snů. Navíc s aplikací umělých řas.


*Z hygienických důvodů aplikujeme pouze řasy zakoupené v prodejně Sephora.

Služby makeup v prodejnách Sephora

Služba je k dispozici ve vybraných prodejnách.

DIGITÁLNÍ DIAGNOSTIKA PLETI

Nejste si jisti, jaký typ péče o pleť bude nejlépe vyhovovat potřebám vaší pleti?

S námi je to snadné! Nyní si v parfumeriích Sephora můžete během 15 minut ověřit potřeby své pleti a dozvědět se o produktech, které vám vyhovují. Služba je k dispozici ve vybraných parfumeriích. Na podrobnosti se zeptejte našeho beauty konzultanta.

INDIVIDUÁLNÍ ANALÝZA VAŠÍ PLETI
S VYUŽITÍM NEJNOVĚJŠÍCH TECHNOLOGIÍ

ASL DIAGNOSTIKA

Digitální přístroj ASL je profesionální diagnostika, která zaručuje přesnou analýzu pokožky obličeje nebo vlasové pokožky a vlasů.

Bezplatná diagnostika je pro vás nyní k dispozici v našich parfumeriích!

Odborník ze Sephora změří klíčové parametry vaší pleti, jako je úroveň hydratace a její pevnost. Zjistí, zda vaše pleť má tendenci být citlivá nebo má sklony k tvorbě nedokonalostí.
Pokud se rozhodnete pro analýzu pokožky hlavy a vlasů, dozvíte se o aktuálním stavu pokožky hlavy, zjistíte stav vlasových folikulů a posoudíte úroveň keratinizace své vlasové pokožky. Kromě toho se společně s odborníkem dozvíte o hustotě vašich vlasů, jejich tloušťce a zkontrolujete kvalitu vlasového stvolu.

V dalším kroku se můžete spolehnout na individuální výběr rituálu péče o vlasy, či o pleť na základě výsledků analýzy ASL a doporučení produktů, které odpovídají vašim potřebám.

BENEFIT BROW BAR

Expert na obočí již téměř 40 let - společnost Benefit vás zve, abyste objevili exkluzivně v Sephora Benefit Brow Bar a řadu služeb šitých na míru: barvení a úpravu obočí nebo depilaci horního rtu.


Během 15. minut, s objednáním nebo bez něj. Dopřejte si exkluzivní péči!


Rychlý, magický a okamžitě viditelný !

ÚPRAVA OBOČÍ VOSKEM

420 Kč

BARVENÍ OBOČÍ

310 Kč

DEPILACE HORNÍHO RTU

210 Kč

LAMINACE OBOČÍ VČETNĚ DEPILACE

1 300 Kč

SKINCARE ROOMVíte, že v parfumerii Sephora na Novém Smíchově najdete Skincare room, ve které můžete s odborníky diskutovat ideální péči o vaši pleť a zároveň můžete využít jejich kosmetického ošetření? Vyberte si datum a čas, který vám nejvíce vyhovuje a u šálku kávy si promluvte s odborníkem o tom, co je pro vaši pleť nejlepší. Čekají na vás také jedinečné dárky k nákupu.DIAGNOSTIKA PLETINavštivte jakoukoliv parfumerii Sephora a poznejte svou pleť lépe díky bezplatné konzultaci s našimi odborníky. Proškolený personál Vám pomůže určit Váš typ pleti a následně poskládá rituál v péči o pleť přímo Vám na míru.Krása začíná tam, kde je zdravá pleť, o kterou se pečuje.


Délka trvání: 15 minut - Cena: zdarma – bez objednání


GRAVÍROVÁNÍPersonalizujte dárek svým blízkým nebo udělejte radost sobě a získejte tak produkt, který bude naprosto jedinečný.


Využít lze na flakony vůní, péče o pleť ale i rtěnku.
Služba je dostupná na prodejnách Nový Smíchov a Chodov.
VĚRNOSTNÍ PROGRAM SEPHORA UNLIMITED


Krása nezná hranic. Vstupte do našeho beauty věrnostního programu Sephora UNLIMITED a odemkněte svět neomezených výhod. Více odměn. Více výhod. Více interakce. Kdykoliv a kdekoliv chcete. Status UNLIMITED nebo GOLD. Dárek na uvítanou. Odměna za každých nasbíraných 250 bodů (beauty produkt nebo kupon na 10% slevu nebo příspěvek na charitu). Narozeninový dárek. Beauty výzvy / mise. Sbírání bodů i v zahraničí. A mnohem víc…


OBJEVIT SEPHORA UNLIMITED

NAŠE STÁLÉ SLUŽBY

CLICK & COLLECT

Objednejte on-line nebo telefonicky a už za 2 hodiny si vyzvedněte svou objednávku na některé z prodejen SEPHORA.

BEAUTY KONZULTANTI

Naši konzultanti jsou skutečnými odborníky na krásu! Neváhejte se s nimi poradit a nechte si doporučit produkt šitý na míru.

DÁRKY K NÁKUPU

Ke každému nákupu na našich prodejnách nebo na e-shopu získáte 2 vzorečky.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Vyberte si z krásných dárkových balení a udělejte radost sobě nebo těm, které máte rádi !

NAŠE ZÁVAZKY

GOOD FOR RECYCLING

VRÁCENÍ OBALŮ PRO RECYKLACI
Zdarma, v každé naší prodejně
Náš program „GOOD FOR RECYCLING“ dává zákazníkům možnost vrátit kosmetické obaly do našich parfumérií, aby je bylo možné zpracovat nebo jim dát druhý život. Zapojte se i vy!

ZJISTIT VÍCE >>