SUMMER LIPS VIBE! Až -20% na líčení a péči o rty při nákupu nad 690 Kč Platí i na značky, na které se běžně akce nevztahují!
Nejnižší cena : 515.00Kč -61%
Nejnižší cena : 230.00Kč -44%
Nejnižší cena : 320.00Kč -41%
Nejnižší cena : 150.00Kč -41%
Nejnižší cena : 515.00Kč -61%
Nejnižší cena : 390.00Kč -59%
"Toto je oficiálně první vlasové sérum, které jsem kdy použila a skutečně dělá co slibuje."
Nejnižší cena : 515.00Kč -61%
Nejnižší cena : 515.00Kč -61%
Nejnižší cena : 515.00Kč -42%
Nejnižší cena : 515.00Kč -61%
Nejnižší cena : 515.00Kč -61%
Nejnižší cena : 515.00Kč -42%
"Jako fanoušek masek na vlasy jsem tohle musela vyzkoušet. Často mám pocit, že masky nejsou dostatečně hydratující. Tahle mé vlasy nezatěžuje a krásně je vyhladí. Určitě koupím znovu!"
Nejnižší cena : 390.00Kč -59%
Nejnižší cena : 515.00Kč -42%
Nejnižší cena : 390.00Kč -59%
Nejnižší cena : 515.00Kč -42%
Nejnižší cena : 230.00Kč -40%
Nejnižší cena : 295.00Kč -43%
Nejnižší cena : 230.00Kč -40%
Nejnižší cena : 295.00Kč -43%
"Bez tohoto peelingu vlasové pokožky nemůžu být. Cítím, že opravdu funguje a krystalky se krásně rozpustí."
Nejnižší cena : 150.00Kč -41%
Nejnižší cena : 150.00Kč -41%
Všechny naše produkty na péči o vlasy se vyrábějí v Evropě, převážně ve Francii. Efektivita je pro nás velmi důležitá, ale vždy sledujeme i postupy a vybíráme naše dodavatele podle toho, jak hodnotíme jejich environmentální i společenské kvality.
Řada Good hair & scalp care byla vyvinuta ve spolupráci s několika výrobci obalů, kteří byli vybráni pro svou kvalitu a schopnost nabízet nám obaly vyvinuté s odpovědným přístupem. Naše dózy jsou vyrobeny z 68 % z recyklovaného plastu a naše skleněné lahvičky jsou vyrobeny také z 30 % z recyklovaného skla. A nakonec naše lehké kartonové krabičky pochází z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem a jsou potištěny barvami na rostlinné bázi.
V souladu s evropskými předpisy netestujeme naše výrobky ani ingredience na zvířatech. Sephora Collection se však vyváží do zemí celého světa, včetně Číny. Od 1. května 2021 mohou být některé výrobky označované jako " běžná" kosmetika před dovozem do Číny avizovány, aniž by musely být nejprve testovány na zvířatech. U některých výrobků označovaných jako " speciální" (zejména přípravky na vlasy, přípravky na pigmentové skvrny, výrobky obsahující UV filtry atd.) však zůstaly předpisy nezměněny : čínské úřady vyžadují, abychom před uvedením výrobků na trh poskytli naše výrobky k testování ve státem certifikovaných laboratořích, a to za účelem jejich registrace. Rádi bychom zdůraznili, že tyto testy provádějí čínské zdravotnické orgány.
Všechny naše produkty byly testovány v nezávislých laboratořích pod dohledem profesionálních kadeřníků, aby byla zajištěna jejich efektivita na všechny typy vlasů. V závislosti na typu vašich vlasů však mohou být některé produkty pro vaše potřeby vhodnější.