*Sleva se nevztahuje na již zlevněné produkty a lampičku Sephora Collection. Akce nelze kombinovat. Promokód SEPHORA20 Nabídka platí 1.12.2022 na sephora.cz a v aplikaci SEPHORA.
Odebrat

Good hair &
scalp care
Péče o vlasy

VŠECHNY PRODUKTY PÉČE O VLASY

Veganský posilující šampon s biotinem, který posiluje vlasy od kořínků
ke konečkům.

Náš čistící scrub na pokožku hlavy obsahuje jablečný ocet, který dodá vašim vlasům zářivý lesk.

Úplně boží!
StefanoMichele

Bez tohoto peelingu vlasové pokožky nemůžu být. Cítím, že opravdu funguje a solné krystalky se krásně rozpustí.

Hydratační kondicionér obsahující aminkyseliny a Vitamin F, vaše vlasy zjemní a předchází jejich lámání.

Složení obsahující biotin a fytoproteiny, pomáhá posílení vašich vlasů.

Absolutní spokojenost!
Elis

Jako fanoušek masek na vlasy jsem tohle musela vyzkoušet. Často mám pocit, že masky nejsou dostatečně hydratující. Tahle mé vlasy nezatěžuje a krásně je vyhladí. Určitě koupím znovu

Posilující vlasové sérum obsahující kobinaci biotinu a fytoproteinů vaše vlasy posílí a zahustí!

Ochranný olejíček na vlasy, obsahující výtažek z moringy olejodárné
a vitamin F
, napomáhá při obnově poničených délek vlasů a chrání vaše vlasy před mechanickým poškozením.

Sérum splnilo, co slibuje
Kristýna 2001

Toto je oficiálně první vlasové sérum, které jsem kdy použila a skutečně dělá co slibuje.

Často kladené dotazy.

Všechny naše produkty na péči o vlasy se vyrábějí v Evropě, převážně ve Francii. Efektivita je pro nás velmi důležitá, ale vždy sledujeme i postupy a vybíráme naše dodavatele podle toho, jak hodnotíme jejich environmentální i společenské kvality.

Řada Good hair & scalp care byla vyvinuta ve spolupráci s několika výrobci obalů, kteří byli vybráni pro svou kvalitu a schopnost nabízet nám obaly vyvinuté s odpovědným přístupem. Naše dózy jsou vyrobeny z 68 % z recyklovaného plastu a naše skleněné lahvičky jsou vyrobeny také z 30 % z recyklovaného skla. A nakonec naše lehké kartonové krabičky pochází z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem a jsou potištěny barvami na rostlinné bázi.

V souladu s evropskými předpisy netestujeme naše výrobky ani ingredience na zvířatech. Sephora Collection se však vyváží do zemí celého světa, včetně Číny. Od 1. května 2021 mohou být některé výrobky označované jako " běžná" kosmetika před dovozem do Číny avizovány, aniž by musely být nejprve testovány na zvířatech. U některých výrobků označovaných jako " speciální" (zejména přípravky na vlasy, přípravky na pigmentové skvrny, výrobky obsahující UV filtry atd.) však zůstaly předpisy nezměněny : čínské úřady vyžadují, abychom před uvedením výrobků na trh poskytli naše výrobky k testování ve státem certifikovaných laboratořích, a to za účelem jejich registrace. Rádi bychom zdůraznili, že tyto testy provádějí čínské zdravotnické orgány.

Všechny naše produkty byly testovány v nezávislých laboratořích pod dohledem profesionálních kadeřníků, aby byla zajištěna jejich efektivita na všechny typy vlasů. V závislosti na typu vašich vlasů však mohou být některé produkty pro vaše potřeby vhodnější.