Dopřejte svým vlasům
mimořádnou péči !

Zobrazit produkty péče o vlasy

Seznamte se s celou řadou péče o vlasy Sephora Collection.

Často kladené dotazy.

Všechny naše produkty na péči o vlasy se vyrábějí v Evropě, převážně ve Francii. Efektivita je pro nás velmi důležitá, ale vždy sledujeme i postupy a vybíráme naše dodavatele podle toho, jak hodnotíme jejich environmentální i společenské kvality.

Řada Good hair & scalp care byla vyvinuta ve spolupráci s několika výrobci obalů, kteří byli vybráni pro svou kvalitu a schopnost nabízet nám obaly vyvinuté s odpovědným přístupem. Naše dózy jsou vyrobeny z 68 % z recyklovaného plastu a naše skleněné lahvičky jsou vyrobeny také z 30 % z recyklovaného skla. A nakonec naše lehké kartonové krabičky pochází z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem a jsou potištěny barvami na rostlinné bázi.

V souladu s evropskými předpisy netestujeme naše výrobky ani ingredience na zvířatech. Sephora Collection se však vyváží do zemí celého světa, včetně Číny. Od 1. května 2021 mohou být některé výrobky označované jako " běžná" kosmetika před dovozem do Číny avizovány, aniž by musely být nejprve testovány na zvířatech. U některých výrobků označovaných jako " speciální" (zejména přípravky na vlasy, přípravky na pigmentové skvrny, výrobky obsahující UV filtry atd.) však zůstaly předpisy nezměněny : čínské úřady vyžadují, abychom před uvedením výrobků na trh poskytli naše výrobky k testování ve státem certifikovaných laboratořích, a to za účelem jejich registrace. Rádi bychom zdůraznili, že tyto testy provádějí čínské zdravotnické orgány.

Všechny naše produkty byly testovány v nezávislých laboratořích pod dohledem profesionálních kadeřníků, aby byla zajištěna jejich efektivita na všechny typy vlasů. V závislosti na typu vašich vlasů však mohou být některé produkty pro vaše potřeby vhodnější.