Singles' day

11. listopadu je den, který v mnoha zemích patří svobodným a nezadaným! Pořádají se tematické večírky a je to ideální příležitost, jak se pobavit a udělat si radost! Oslavujte jedinou věc: SAMI SEBE! Je čas se rozmazlovat nebo obdarovat svého oblíbeného nezadaného!

d
h
min
sec

Ještě více inspirace…

FAQ

Je to jediná oslava na světě, která je určena pro všechny svobodné! Singles’ Day - nazývaný také jako "Double 11" - se slaví vždy 11. listopadu. A každá oslava si samozřejmě žádá dárky... Pro nezadané, kteří si chtějí dopřát, je Singles’ Day také výjimečným dnem nákupů. Podobně jako Black Friday je to příležitost k výhodným nákupům s využitím akcí a slevových nabídek, které potěší vaši peněženku. Jen do toho, zúčastnit se můžete, i když nejste single!

Singles’ day je příležitostí oslavit svou nezadanost a nosit ji s hrdostí! Svobodní si tento den připomínají společnými akcemi. V průběhu let se Den nezadaných stal také příležitostí, jak se rozmazlovat a hýčkat! Je to doba, kdy se nezadaní scházejí, aby oslavili svou nezávislost a radovali se z ní. Je to více než jen oslava, je to ideální příležitost k tomu, abyste si dopřáli péči o sebe sama zaměřili se na sebelásku a individualitu. Ať už jste svobodní z vlastního rozhodnutí, nebo díky okolnostem, den nezadaných vám připomíná, že si máte vážit své jedinečné cesty a oslavovat ji. Oslavte den nezadaných a rozmazlujte se neuvěřitelnými nabídkami na všechny kosmetické produkty - oslavte SAMI SEBE ještě dnes!

Datum zvolené pro oslavu Singles’ Day není náhodné. 11. listopad se také může psát 11.11 - je tvořen výhradně číslem 1, které představuje jediného člověka. Když zapátráte ještě hlouběji, zjistíte, že "Four ones" zní v překladu stejně jako "pro jedničky" nebo "pro svobodné". S ohledem na to je Den nezadaných nejen dnem osobní oslavy, ale také dobou, kdy mohou milovníci krásy využít exkluzivních kosmetických nabídek.

Singles’ day pochází přímo z Číny. Vznikl v roce 1993, kdy se čínští studenti rozhodli, že chtějí svůj vlastní den. Trochu se to podobalo Valentýnu, ale místo randění trávili čas s přáteli. Singles’ Day měl být příležitostí ke společným hrám, aktivitám a dárkům mezi nezadanými lidmi... V průběhu let se tato tradice rozšířila do celého světa, například do Koreje, Austrálie, Indie, Spojených států, Velké Británie, Francie nebo Belgie!