Singles’ day.

11. listopadu 2022 je... Den nezadaných! Přesně tak, každý rok 11. 11. se v mnoha zemích slaví den svobodných (nebo nesezdaných!).

Pořádají se tematické večírky a je to ideální příležitost, jak se pobavit a udělat si radost! Ke Dni nezadaných 2022, kterému se také říká Double 11, připravila Sephora výběr kosmetických produktů za neodolatelné ceny. Nenechte si ujít tyto výjimečné akce! Vůně pro muže a ženy, make-up a produkty péče o pleť: žhavé slevy a další akce, s nimiž můžete hýčkat sebe nebo obdarovat svou oblíbenou nezadanou osobu!

Číst více

Vyberte si z Singles' day nabídky

Zobrazit vše

Singles' day box

Singles' day boxOMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Nabízíme vám Sephora Box Singles' day s 16 mini produkty jako dárek k nákupu nad 4 290 Kč.

Dárkové sady

Objevit více

FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Je to jediná oslava na světě, která je určena pro všechny svobodné ! Singles’ Day - nazývaný také jako "Double 11" - se slaví vždy 11. listopadu. A každá oslava si samozřejmě žádá dárky... Pro nezadané, kteří si chtějí dopřát, je Singles’ Day také výjimečným dnem nákupů. Podobně jako Black Friday je to příležitost k výhodným nákupům s využitím akcí a slevových nabídek, které potěší vaši peněženku. Jen do toho, zúčastnit se můžete, i když nejste single!

Singles’ Day je příležitostí oslavit svou nezadanost a nosit ji s hrdostí! Svobodní si tento den připomínají společnou párty. V průběhu let se 11. 11. stal také příležitostí, jak se rozmazlovat a hýčkat! Po celém světě tento svátek rádi trávíme tím, že se obdarováváme. Den nezadaných se stal jedním z nejvýjimečnějších dnů pro nakupování a překonal Black Friday i Cyber Monday neskutečnými akcemi, které si mohou užít i zadaní.

Datum zvolené pro oslavu Singles’ Day není náhodné. 11. listopad se také může psát 11.11 - je tvořen výhradně číslem 1, které představuje jediného člověka. Když zapátráte ještě hlouběji, zjistíte, že "Four ones" zní v překladu stejně jako "pro jedničky" nebo "pro svobodné".”

Singles’ Day pochází přímo z Číny. Vznikl v roce 1993, kdy se čínští studenti rozhodli, že chtějí vlastní oslavu. Trochu se to podobalo Valentýnu, ale místo randění trávili čas s přáteli. Singles’ Day měl být příležitostí ke společným hrám, aktivitám a dárkům mezi nezadanými lidmi... V průběhu let se tato tradice rozšířila do celého světa, například do Koreje, Austrálie, Indie, Spojených států, Velké Británie, Francie nebo Belgie!