Snahou značky Drunk Elephant je používat pouze ingredience, které jsou buď přímo prospěšné zdraví pleti nebo podporují složení našich produktů. Zaměřujeme se na zdravé hodnoty pH, složení, která pleť rozpozná, struktury skládající se z malých molekul, které se snadno vstřebávají, a efektivní aktivní přísady, které zároveň podporují a udržují kyselinový ochranný plášť pleti. Všechny naše produkty lze smíchat do úžasné směsi, které říkáme nápoj smoothie. Vaše pleť se tak vrátí do své nejzdravější a nevyváženější podoby.

DRUNK ELEPHANT
DRUNK ELEPHANT

Složení našich produktů společně dokonale fungují. Tomu říkáme nápoj smoothie pro péči o pleť. Naslouchejte své pleti, nepotřebuje pokaždé tu stejnou věc.

SKINCARE SMOOTHIES
SKINCARE SMOOTHIES

Používáme pouze ingredience, které jsou buď přímo prospěšné zdraví pleti, nebo podporují celistvost složení našich produktů. Věříme, že zdravá pleť je zároveň spokojená pleť. 

THE LITTLES
THE LITTLES

Produkty The Littles v cestovním balení:  Dopřejte své pleti pauzu s touto sadou značky Drunk Elephant. Budete-li tuto sadu používat exkluzivně, vaše pleť se vrátí do své zdravé, vyvážené a rozjasněné podoby.