AKTUALITY

Toužíte odhalit všechny události, které se v Sephora momentálně připravují či probíhají? V Sephora pro vás připravujeme skincareroomy, školy líčení i další pravidelné eventy, na které se zde můžete těšit spolu s námi a pokud je potřeba, rezervovat si místo právě na této stránce.

Pozvánka na Tarte masterclass

Zdokonalte se v líčení, seznamte se se všemi bestsellery značky Tarte. Školou líčení vás provede mezinárodní Make-up artist Jenny Sánchez Valdivia od značky Tarte, která hovoří pouze anglicky.

 

Čeká Vás dárek k nákupu.

K nákupu produktů značky TARTE v minimální hodnotě 1290 Kč získáte jako dárek deluxe rtěnku stejné značky v odstínu rose.*

 

Svůj termín si, prosíme, zarezervujte níže.

 

Palladium: 17. až 18. dubna 2024 (11 – 20 h)

Chodov: 19. až 20. dubna 2024 (11 – 20 h)*Nabídka platí do vyčerpání zásob.

Sephora Collection skincare kabina v Sephora Nový Smíchov

Vyzkoušejte ikonické produkty značky Sephora Collection na vlastní kůži. Dopřejte své pleti 45 minut odborné péče s našimi Skincare experty při nákupu značky Sephora Collection nad 1 090 Kč.*

Na místě můžete vyzkoušet digitální diagnostiku pleti, na jejímž základě vám doporučíme vhodné produkty, dle aktuálních potřeb vaši pleti. Čeká vás čištění pleti, obličejová masáž a poradenství.

Krom cenných rad si odnesete také personalizovaný dárek.*

 

Nový Smíchov: 18.-19. dubna 2024 (11:00 - 19:00)

 

Svůj termín si, prosíme, zarezervujte níže.

 

*Limitované množství dárků k dispozici pouze pro účastníky Sephora Collection Skincare kabiny ve dnech 18.-19.4.2024 od 11h do 19h v prodejně Sephora Nový Smíchov.

 

GRAVÍROVÁNÍPersonalizujte dárek svým blízkým nebo udělejte radost sobě a získejte tak produkt, který bude naprosto jedinečný.


Využít lze na flakony vůní, péče o pleť ale i rtěnku.
Služba je dostupná na prodejnách Nový Smíchov a Chodov.
VĚRNOSTNÍ PROGRAM SEPHORA UNLIMITED


Krása nezná hranic. Vstupte do našeho beauty věrnostního programu Sephora UNLIMITED a odemkněte svět neomezených výhod. Více odměn. Více výhod. Více interakce. Kdykoliv a kdekoliv chcete. Status UNLIMITED nebo GOLD. Dárek na uvítanou. Odměna za každých nasbíraných 250 bodů (beauty produkt nebo kupon na 10% slevu nebo příspěvek na charitu). Narozeninový dárek. Beauty výzvy / mise. Sbírání bodů i v zahraničí. A mnohem víc…


OBJEVIT SEPHORA UNLIMITED

NAŠE STÁLÉ SLUŽBY

CLICK & COLLECT

Objednejte on-line nebo telefonicky a už za 2 hodiny si vyzvedněte svou objednávku na některé z prodejen SEPHORA.

BEAUTY KONZULTANTI

Naši konzultanti jsou skutečnými odborníky na krásu! Neváhejte se s nimi poradit a nechte si doporučit produkt šitý na míru.

DÁRKY K NÁKUPU

Ke každému nákupu na našich prodejnách nebo na e-shopu získáte 2 vzorečky.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Vyberte si z krásných dárkových balení a udělejte radost sobě nebo těm, které máte rádi !

NAŠE ZÁVAZKY

GOOD FOR RECYCLING

VRÁCENÍ OBALŮ PRO RECYKLACI
Zdarma, v každé naší prodejně
Náš program „GOOD FOR RECYCLING“ dává zákazníkům možnost vrátit kosmetické obaly do našich parfumérií, aby je bylo možné zpracovat nebo jim dát druhý život. Zapojte se i vy!

ZJISTIT VÍCE >>