Compact Styler Lilac Chrome — Kartáč na vlasy

0 hodnocení
Compact Styler Lilac Chrome — Kartáč na vlasy
440.00Kč (1)
419.05Kč / 100g
Štětec Compact Styler bude nedílnou součástí vaší kabelky. Můžete si s ním rozčesat vlasy a upravit ... Více informací

440.00Kč (1)
419.05Kč / 100g

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
651920
null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 4 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Štětec Compact Styler bude nedílnou součástí vaší kabelky. Můžete si s ním rozčesat vlasy a upravit účes i mimo domov!
  Díky technologii pružných vláken dvou různých délek kartáč hladce klouže po vlasech, uhlazuje vlasové kutikuly a zanechává je hladké a lesklé. Je ideální pro tenké a středně husté vlasy.

 • tab tips Návod k použití
  Aplikujte dle návodu k použití.
 • tab ingredients Složky
  ABS & TPEE
 • Recenze

Značka Tangle Teezer z Velké Británie, vytvořená bývalým koloristou Shaunem P, je značkou revolučních kartáčů na vlasy, které umožňují rozčesat zacuchané vlasy a tím je dále upravovat. Novátorská koncepce kartáčů nabízí odlišný způsob kartáčování vlasů díky patentované technologii hrotů kartáčů. Jejich hroty se v zauzlovaných zacuchaných místech ohýbají a jemně je rozčesávají, bez tahání a vytrhaných vlasů. Zjemňují vlasovou pokožku, vlasům dodávají zdravý lesk a jas. Tangle Teezer  - konec zoufale nezvladatelných vlasů!