The Wet Detangler – Kartáč na rozčesávání vlasů

5.0 1 hodnocení
The Wet Detangler – Kartáč na rozčesávání vlasů
400.00Kč (1)
444.44Kč / 100g
Wet Detangler je kartáč, který je ideální pro rozčesávání mokrých vlasů. Nevyžaduje námahu, netahá a ... Více informací

400.00Kč (1)
444.44Kč / 100g

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
588195
null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 4 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Wet Detangler je kartáč, který je ideální pro rozčesávání mokrých vlasů. Nevyžaduje námahu, netahá a snižuje riziko poškození vlasů. Lze jej použít k rozčesání všech typů vlasů. Tenká rukojeť poskytuje pevné uchopení a usnadňuje aplikaci kondicionérů a ošetření na vlasy ve sprše. Wet Detangler poskytuje úžasné výsledky na všech typech vlasů. Činí vlasy zdravějšími tím, že snižuje poškození folikulů a lámání vlasů.

  Patentovaná technologie elastických vláken dvou délek je speciálně přizpůsobena k rozčesávání mokrých vlasů. Flexibilní, delší vlákna rozčesávají a rozmotávají zacuchané prameny a snižují lámavost vlasů.

  Delší štětiny uchopí každý vlas pro přesné rozčesání, zatímco kratší štětiny masírují pokožku hlavy pro větší lesk. Účinek? Plný objem, lesklý a nekrepatý účes jako ze salonu.

  Nezáleží na tom, zda si vlasy češete ve sprše nebo těsně po odchodu - s kartáčem Wet Detangler Tangle Teezer je rozčešete snadno a bez námahy.

 • tab tips Návod k použití
  Nejprve rozčešte konečky vlasů a poté postupujte směrem nahoru. Díky tomu si vlasy snadno rozčešete od kořínků ke konečkům a zabere to méně času, než si myslíte!
  Kartáčujte směrem dolů podél linie hlavy, dokud nebudou všechny vlasy dokonale rozčesané.
 • tab composition Složení
  PP A TPEE
 • Recenze

  Nika

  Věk: 35-44 let

  25/10/2023

  5/5
  Spontánní recenze bez potvrzení nákupu
  Uživatel produkt používá od měsíc

  Výborný hrebeň

  Výborný na rozčesanie suchých a aj mokrých vlasov.

  Doporučit tento produkt: Ano

  Byla tato recenze pro vás užitečná?

  Nahlásit nevhodný obsah

  Nahlášeno

  Nahlásit nevhodný obsah Nahlášeno

Značka Tangle Teezer z Velké Británie, vytvořená bývalým koloristou Shaunem P, je značkou revolučních kartáčů na vlasy, které umožňují rozčesat zacuchané vlasy a tím je dále upravovat. Novátorská koncepce kartáčů nabízí odlišný způsob kartáčování vlasů díky patentované technologii hrotů kartáčů. Jejich hroty se v zauzlovaných zacuchaných místech ohýbají a jemně je rozčesávají, bez tahání a vytrhaných vlasů. Zjemňují vlasovou pokožku, vlasům dodávají zdravý lesk a jas. Tangle Teezer  - konec zoufale nezvladatelných vlasů!