Oslavme všechny maminky.

Den matek je vyznáním lásky k našim maminkám a příležitostí oslavit lásku, kterou chováme ke všem matkám a mentorkám za hranicemi DNA. Víme, jak jim věnovat pozornost, kterou si zaslouží - od dárkových sad vůní a péče o pleť, přes tipy na dárky z oblasti líčení a péče o vlasy až po produkty do koupele a dárky vůní do domácnosti.

Den matek je vyznáním lásky k našim maminkám a příležitostí oslavit lásku, kterou chováme ke všem matkám a mentorkám za hranicemi DNA.

Víme, jak jim věnovat pozornost, kterou si zaslouží - od dárkových sad vůní a péče o pleť, přes tipy na dárky z oblasti líčení a péče o vlasy až po produkty do koupele a dárky vůní do domácnosti.

Číst více

Náš výběr vůní ke Dni matek

Zobrazit vše

Náš výběr líčení ke Dni matek

Zobrazit vše

Naše služby

Objevte všechny naše online služby a zážitky, které na vás čekají v prodejnách i online..

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Den matek připadá v roce 2023 na 16. května. V SEPHORA začínáme slavit již od 25. dubna. Díky tomu tak dopředu pořídíte dárek, který vaši maminku zaručeně potěší. Na výběr máte z úžasných nabídek, líčení, péče o pleť a vůní. Úspěch zaručen!

Den matek je den, který oslavuje všechny maminky. Je to oslava přijatá v mnoha zemích a je to krásná věc! Tento den má mnoho původů, ale moderní podoba je ta, která pochází ze Spojených států. Příležitost vyjádřit naši náklonnost malou básní, květinami nebo třeba parfémem ....

Najít perfektní dárek ke Dni matek není vždy hračka! Naštěstí vám Sephora pomůže vybrat dárek, který si vaše maminka zamiluje. Objevte krásné kosmetické dárky ve všech kategoriích.

eště lepší než jedna vůně: ke Dni matek jí věnujte dárkovou sadu parfémů! Tímto úžasným nápadem se dá jen těžko něco pokazit! Volte například sadu Good Girl od Carolina Herrera, Libre od Yves Saint Laurent nebo La Vie Est Belle od Lancôme Jak lépe říct své milované mamince: "Miluji tě"!