V intimitě je krása

Naše smyslná nabídka

Harmonický soulad těla a mysli je závislý také na intimním potěšení. Jsme si toho vědomi, a proto jsme pro vás vybrali intimní hračky, masážní přístroje a další produkty věnované smyslnosti a intimní pohodě. Co lze získat? Trochu smělosti, velké potěšení a zvýšené sebevědomí, to vše s úžasným pocitem!

Smyslná kategorie

Harmonický soulad těla a mysli je závislý také na intimním potěšení.

Jsme si toho vědomi, a proto jsme pro vás vybrali intimní hračky, masážní přístroje a další produkty věnované smyslnosti a intimní pohodě. Co lze získat? Trochu smělosti, velké potěšení a zvýšené sebevědomí, to vše s úžasným pocitem!

Více >>

Často kladené dotazy

Sephora vám pomůže objevit nové značky a produkty, které uspokojí všechny vaše touhy a přání.

Do vašeho života vstupují erotické hračky, stimulátory klitorisu a další sexuální pomůcky bez tabu, aby odhalily všechny vaše touhy, až se stanou důležitými průvodci vaší sexuální svobody bez zábran. Proto podpořte své libido a zpestřete svůj intimní život díky naší selekci potřeb pro zlepšení sexuální pohody.

Rozkoš je prožitek pohody a uspokojení dosažený stimulací smyslů a erotogenních zón těla, ať už prostřednictvím hlazení, líbání, poznávání nových smyslových zážitků nebo používání sexuálních hraček, jako jsou stimulátory klitorisu a další sexuální pomůcky. Je to unikátní a individuální prožitek, který přispívá k uspokojení a celkové spokojenosti.

V Sephora věříme v uvolněný a pohodový intimní život, ve kterém může každý objevovat nové možnosti. Abychom vám pomohli prozkoumat vaši smyslnost, objevte naši nabídku hraček pro dospělé. Ať už je to vaše první hračka, nebo ne, odvažte se objevovat nové slasti a nezapomenutelné pocity. Nechte se vést k naplnění a probuďte ve svém těle nové pocity.

Používání hraček, jako je vibrátor, nabízí množství vjemů, které vám umožní dokonale prozkoumat své tělo. Je to hračka, která vám umožní lépe poznat své tělo a objevit rozkoš, kterou vám může nabídnout. Díky poznávání nového druhu vjemů zvyšuje intenzitu prožitku . Stimulací klitorisu může klitorální stimulátor přinést intenzivní pocity a silné orgasmy. Používání erotické hračky může také pomoci snížit stres a napětí, protože nabízí únik smyslů a uvolnění v oblasti erotiky. Ať už sami, nebo v páru, sexuální hračky představují způsob, jak si zpestřit intimní život a objevovat nové obzory rozkoše..

Vydejte se do světa hraček a objevte naši nabídku produktů určených k probuzení vašich smyslů a objevování nové senzuality. Ať už hledáte svou první hračku pro dospělé, nebo chcete doplnit svou sbírku, Sephora vám nabízí výběr produktů přinášejících potěšení, které okoření váš sexuální život a prozkoumají vaše erotogenní zóny.

Během pohlavního styku může být přirozená lubrikace někdy nedostačující, což způsobuje nepříjemné pocity, a dokonce i bolest. Intimní lubrikant pomáhá tento diskomfort zmírnit, takže pohlavní styk může být opět příjemný. Lze jej také používat denně jako prostředek pro udržení pohody, zejména proti intimní suchosti a dalším drobným nepříjemnostem. Je vhodný pro použití s vibrátory, aby usnadnil jejich používání a zvýšil potěšení.

Když přijde na péči o sebe, sáhneme po intimní péči a hygienických produktech.
Pohoda a potěšení jdou ruku v ruce s lubrikačními gely, intimními oleji a ubrousky. Smyslem je poskytnout vám rozkoš a zároveň zachovat přirozenou hydrataci a komfort intimní oblasti... Vše se přitom přizpůsobí vašim touhám, v intimních chvílích!