• The product image is missing!

Women - Parfémová voda v cestovní velikosti

0 hodnocení
Women - Parfémová voda v cestovní velikosti
520.00Kč (1)
5 200.00Kč / 100ml
Prémiová parfémová voda v cestovním balení vytvořená ... Více informací

520.00Kč (1)
5 200.00Kč / 100ml

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
445221

*Akce se nevztahuje na již zlevněné produkty a na značky Baobab Collection, Neom Organics London. Akce nelze kombinovat. Nabídka platí na nákup všech produktů (kromě dárkových karet) v minimální hodnotě 1 500 Kč, přičemž slevový kód se uplatní pouze na nezlevněné produkty uvedené kategorie.

null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 3 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Prémiová parfémová voda v cestovním balení vytvořená Rafem Simonsem přímo pro značku Calvin Klein. Women není parfémem pro jednu ženu, ale pro všechny ženy s různými pohledy na svět.
   
  Inspirována ženskou svobodou a samostatností, tato parfémová voda je oslavou ženskosti ve všech jejích formách. 
  Růžový parfém postavený na okvětních lístcích pomerančového květu, zdokonalený čerstvými listy eukalyptu a a utvrzený silou aljašského cedru.

  Objevte všechny mini produkty v sekci Beauty to Go. Ideální na cesty!

 • tab olfactory Čichové tóny
  Vrchní tóny: Eukalyptus
  Srdce: pomerančový květ
  Základní tóny: Cedrové dřevo
 • Recenze

Vůně Calvin Klein pro něho i pro ni oslavují jedinečnost muže a ženy a dodávají jim sebevědomí a odvahu v prozkoumávání světa.