Služby Sephora

Vstoupit do prodejny Sephora znamená možnost si užít celou řadu kosmetických překvapení i zážitků ušitých na míru každého z vás. Zjistěte, co vše na Vás v našich prodejnách čeká!
Ať už Vás lákají exkluzivní eventy, 15minutové líčení, diagnostika pleti, čí perfektní úprava obočí, Sephora pro Vás připravila skvělou nabídku zážitků, na které si nově můžete zarezervovat svůj termín! Najděte svou prodejnu ve vyhledávači prodejen a objednejte se ještě dnes!

SLUŽBY V PRODEJNÁCH


Kompletní look


45 minut 1 000 Kč


Zvláštní příležitost? Dopřejte si dokonalou pleť, zvýrazněné oči a rty během exkluzivního 45minutového sezení s jedním z našich Make-up Artistů. Malý bonus navíc: objevte nejnovější trendy a získejte individuální rady.
Glam look


60 minut 1 400 Kč


Pokud toužíte po WOW efektu a líčení jako na červeném koberci, zvolte tuto službu. Vybrat si můžete orientální líčení se silně zvýrazněným okem, večerní líčení na míru nebo svatební líčení snů. Navíc s aplikací umělých řas.

*Z hygienických důvodů aplikujeme pouze řasy zakoupené v prodejně Sephora.
Fokus look (pleť nebo oči+rty)


30 minut 600 Kč


Hledáte nápady, jak ozvláštnit svůj každodenní make-up? Během exkluzivního 30minutového sezení s naším Make-up Artist se dozvíte, jak vytvořit make-up pro jednu konkrétní část obličeje (pleť nebo oči + rty).
Škola líčení


45 - 60 minut


Sephora pořádá pravidelné školy líčení podle současných trendů. Bližší informace o aktuálně probíhajících školách líčení naleznete na stránce
Benefit Brow Bar


Benefit Brow Bar vám pomůže s úpravou obočí dle vašich představ. Nedělejte kompromisy mezi tím, jaké obočí máte a jaké obočí chcete! Každý servis začíná tzv. Brow Mappingem - speciální technikou vyměření obočí, dle obličejových rysů, abychom měli jistotu, že každému vykouzlíme dokonalý tvar obočí perfektně ladící k vašemu obličeji.


Benefit Brow Bary naleznete ve vybraných kamenných prodejnách Sephora a objednat se můžete on-line.
Digitální diagnostika pleti


15 minut zdarma


Nejste si jisti, jaký typ péče o pleť bude nejlépe vyhovovat potřebám vaší pleti? S námi je to snadné! Nyní si v parfumeriích Sephora můžete během 15 minut ověřit potřeby své pleti a dozvědět se o produktech, které vám vyhovují. Služba je k dispozici ve vybraných parfumeriích. Na podrobnosti se zeptejte našeho beauty konzultanta.
Gravírování dárků


30 minut zdarma


Personalizujte dárek svým blízkým nebo udělejte radost sobě a získejte tak produkt, který bude naprosto jedinečný.


Využít lze na flakony vůní, péče o pleť ale i rtěnku. Služba je dostupná na prodejnách Nový Smíchov a Chodov.


ASL diagnostika (pokožky pleti a vlasů)


30 minut zdarma


Digitální přístroj ASL je profesionální diagnostika, která zaručuje přesnou analýzu pokožky obličeje nebo vlasové pokožky a vlasů. Odborník ze Sephora změří klíčové parametry vaší pleti, jako je úroveň hydratace a její pevnost. Pokud se rozhodnete pro analýzu pokožky hlavy a vlasů, dozvíte se o aktuálním stavu pokožky hlavy, zjistíte stav vlasových folikulů a posoudíte úroveň keratinizace své vlasové pokožky. Kromě toho se společně s odborníkem dozvíte o hustotě vašich vlasů, jejich tloušťce a zkontrolujete kvalitu vlasového stvolu.Skincare room


45 - 60 minut zdarma


Víte, že v parfumerii Sephora na Novém Smíchově najdete Skincare room, ve které můžete s odborníky diskutovat ideální péči o vaši pleť a zároveň můžete využít jejich kosmetického ošetření? Vyberte si datum a čas, který vám nejvíce vyhovuje a u šálku kávy si promluvte s odborníkem o tom, co je pro vaši pleť nejlepší. Čekají na vás také jedinečné dárky k nákupu.
Věrnostní program Sephora UNLIMITED


Krása nezná hranic. Vstupte do našeho beauty věrnostního programu Sephora UNLIMITED a odemkněte svět neomezených výhod. Více odměn. Více výhod. Více interakce. Kdykoliv a kdekoliv chcete. Status UNLIMITED nebo GOLD. Dárek na uvítanou. Odměna za každých nasbíraných 250 bodů (beauty produkt nebo kupon na 10% slevu nebo příspěvek na charitu). Narozeninový dárek. Beauty výzvy / mise. Sbírání bodů i v zahraničí. A mnohem víc…CLICK & COLLECT

Objednejte on-line nebo telefonicky a už za 2 hodiny si vyzvedněte svou objednávku na některé z prodejen SEPHORA.

BEAUTY KONZULTANTI

Naši konzultanti jsou skutečnými odborníky na krásu! Neváhejte se s nimi poradit a nechte si doporučit produkt šitý na míru.

DÁRKY K NÁKUPU

Ke každému nákupu na našich prodejnách nebo na e-shopu získáte 2 vzorečky.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Vyberte si z krásných dárkových balení a udělejte radost sobě nebo těm, které máte rádi !