Mléka & tonika

Stimulující a čisticí pleťové tonikum přináší naší pleti spoustu užitku díky svým aktivním látkám. Ráno a večer ho zařaďte do obvyklého rituálu péče o krásu, aby byla vaše pleť jemná, zklidněná a dokonale očištěná. Sephora ve své nabídce představuje exfoliační, hydratační nebo i čistící tonika pro různé typy pleti.



104 Položky
  • Pouze online

    MOKOSH

    Toning and Soothing Essence

    Tonizující a zklidňující esence
    100 ml

    320,00 Kč

    320.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • Exkluzivně

    FENTY SKIN

    Fat Water Milky

    Hydratační Mléčná Tonizační Esence
    150 ml

    920,00 Kč

    613.33 Kč / 100ml

    554
  • CHARLOTTE TILBURY

    30 ml

    Již od

    520,00 Kč

    1 733.33 Kč / 100ml

    1

    K dispozici v 3 variantách

  • Exkluzivně

    KENZOKI

    200 ml

    639,00 Kč

    319.50 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    879,00 Kč

    -27%

    Žádné recenze

  • Pouze online

    YOUTH TO THE PEOPLE

    118 ml

    489,00 Kč

    414.41 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    649,00 Kč

    -24%

    1257
  • CHANEL

    LE TONIQUE

    Pleťová voda
    160ml

    898,00 Kč

    561.25 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 016,00 Kč

    Žádné recenze

  • ORIGINS

    100 ml

    389,00 Kč

    389.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    690,00 Kč

    -43%

    1
  • THE ORDINARY

    100ml

    Již od

    250,00 Kč

    250.00 Kč / 100ml

    1274

    K dispozici v 2 variantách

  • PIXI

    250 ml

    690,00 Kč

    276.00 Kč / 100ml

    3
  • PIXI

    30 ml

    489,00 Kč

    1 630.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    930,00 Kč

    -47%

    2
  • GUERLAIN

    Abeille Royale Fortifying Lotion

    Posilující tonikum s mateří kašičkou
    150 ml

    Již od

    2 120,00 Kč

    1 413.33 Kč / 100ml

    851

    K dispozici v 2 variantách

  • HELENA RUBINSTEIN

    Pure Ritual Care in Loation

    Odličovací tonikum
    200 ml

    2 390,00 Kč

    1 195.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • HELENA RUBINSTEIN

    Re Plasty Light Peel Lotion

    Vyhlazující pleťová voda
    150ml

    3 950,00 Kč

    2 633.33 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • Pouze online

    PHLOV

    MINERAL SHOT

    Vitalizační tonizační mlha
    150 ml

    350,00 Kč

    233.33 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • CLINIQUE

    Clarifying Lotion

    Rozjasňující Pleťová Voda
    200 ml

    Již od

    577,00 Kč

    385.00 Kč / 100ml

    287

    K dispozici v 9 variantách

  • 2 390,00 Kč

    1 912.00 Kč / 100ml

    11
  • Exkluzivně

    499,00 Kč

    499.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    760,00 Kč

    -34%

    430

    K dispozici v 2 variantách

  • Exkluzivně

    PIXI

    Glow Tonic

    Rozjasňující tonikum
    250ml

    690,00 Kč

    276.00 Kč / 100ml

    43
  • Exkluzivně

    PIXI

    Rose Tonic

    Pleťové tonikum
    250ml

    690,00 Kč

    276.00 Kč / 100ml

    11
  • Exkluzivně

    PIXI

    Rose Tonic Nourishing Toner

    Vyživující toner
    100 ml

    395,00 Kč

    395.00 Kč / 100ml

    39
  • MARIO BADESCU

    59 ml

    170,00 Kč

    288.14 Kč / 100ml

    452
  • Exkluzivně

    EISENBERG

    Toning Lotion

    Pleťové tonikum
    150 ml

    1 190,00 Kč

    793.33 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • Exkluzivně

    PIXI

    Vitamin C Tonic

    čisticí pleťové tonikum v cestovním balení
    100 ml

    395,00 Kč

    395.00 Kč / 100ml

    7
  • Exkluzivně

    PIXI

    Glow Tonic

    Pleťové tonikum
    100 ml

    395,00 Kč

    395.00 Kč / 100ml

    62

Viděli jste 24 produktů z 104

Tonizování pleti by mělo být nedílnou součástí péče o krásu, přesto se na něj často zapomíná! Pleť potřebuje po očištění, peelingu či exfoliaci a hydrataci také posílení, které jí dodá tonikum na pleť. Zaručí tak čistý, svěží a zdravý obličej. Tonikum se používá ráno a večer, násobí účinky pečujících produktů a pomáhá odstraňovat zbytky nečistot, které na pleti zůstanou i po použití odličovače. Čistící pleťové tonikum má hned několik účinků, čistí pleť, stahuje póry, projasňuje pleť a dává jistotu, že na ní nezůstala žádná nečistota a může se tak bez obav nanést tonizující voda Lancôme, nekonečně jemná emulze. Nechejte se vést Sephora a najděte to pravé tonikum právě pro vás!