Beauty Days! Až -20% na líčení a péči o pleť, tělo a vlasy při nákupu nad 490 Kč!

Kód: BEAUTY

Re Plasty Light Peel Lotion - Vyhlazující pleťová voda

3.128,00 Kč

2 085.33 Kč / 100ml

150ml2 085.33 Kč / 100ml

Doručení zdarma

U vás již: 27 květen

Dostupné


Bezplatné vyzvednutí již za 2 hodiny

Chcete-li zkontrolovat dostupnost produktu, vyberte svou oblíbenou prodejnu.

Dostupné


  • Popis

    Stres a začervenání způsobený znečištěním a moderním městským životním stylem vedou k předčasnému stárnutí pokožky: ztráta záře, drsná pokožka, vrásky a ztráta barvy.
    Laboratoře značky Helena Rubinstein společně s klinikou LACLINIC-MONTREUX, inspirované „jemnými peelingy“ s vysokou účinností bez podrážděné pokožky, vyvinuly unikátní vyhlazující krém - denní aktivátor záře na obličej a krk. Účinnost peelingu je nyní kombinována s luxusními výhodami éterického oleje, které odhaluje zářivou pokožku. 

    Vzorec využívá dvoufázovou technologii:
    - spodní AKTIVNÍ fáze obohacená o kyselinu glykolovou a kyselinu salicylovou odlupuje pokožku každý den,
    - horní fáze obohacená o 2 uklidňující a výživné oleje vytváří na povrchu pokožky ochrannou vrstvu.

    Výsledek: pokožka okamžitě odhalí saténový hladký povrch. Dokonale odráží světlo. Den za dnem je struktura pokožky krásnějsí a její tón rozjasněn.

    Partnerská spolupráce mezi značkami Helena Rubinstein a Laclinic Montreux vedená Dr. Michelem Pfulgem přinesla společné ovoce -  Re-PLASTY. Je to řada produktů intenzivní péče obsahující aktivní složky v nejvyšších koncentracích, zajišťující okamžité viditelné cílené výsledky - podobné těm, které byly získány díky estetickým ošetřením prováděných v Laclinic-Montreux.

Recenze produktu

(0 recenze produktu)

Tento produkt zatím nemá žádné recenze.

Přidat recenzi

Objevte značku
HELENA RUBINSTEIN

HELENA RUBINSTEIN je synonynem luxusu. Cílem je dodat ženám sebevědomí prostřednictvím krásy a kosmetiky, stejně jako v roce 1902.

VÍCE O ZNAČCE

Například: [email protected]