Značka Fresh, byla vytvořena v Bostonu v roce 1991. Zakladatelé Fresh cestují po světe a ve svých výrobcích kombinují přírodní ingredience, starodávné rituály a moderní vědu.

Rose Deep Hydration Facial Toner
Rose Deep Hydration Facial Toner

Rose Deep Hydration Facial Toner je hydratační mléko s bezkonkurenčním smyslovým vnímáním, jehož receptura obsahuje v suspenzi skutečné okvětní růžové lístky. Mléko poskytuje pokožce obličeje veškerou potřebnou hydrataci, a to zejména díky růžovému oleji, výtažku z listu andělky a kyselině hyaluronové, které jsou součástí jeho receptury.

Rose Deep Hydration Oil Serum
Rose Deep Hydration Oil Serum

Rose Deep Hydration Oil Serum je hydratační péče obohacená olejem, která po celý den vyživuje a hydratuje pokožku do hloubky pro dosažení zářící pleti a svěží a vypnuté pokožky. Její dvoufázová receptura se skládá z vody z damašské růže a lehkých a vyživujících olejů. Toto hydratační sérum intenzivně hydratuje pokožku po dobu 24 hodin, která není při dotyku na povrchu mastná.

Rose Face Cream
Rose Face Cream

Denní krém na obličej Rose Face Cream intenzivně hydratuje všechny typy pleti díky dvojí kyselině hyaluronové. Tento krém na obličej, který tvoří kombinace kyselin hyaluronových, jež pomáhají poutat vodu, molekulární náplasti, jež na pleti vytvářejí ochranný film a růžový olej, který pleť vyživuje, je nasycený skutečnými růžemi, podporuje optimální úroveň hydratace až po dobu 72 hodin.

Rose Face Mask
Rose Face Mask

Hydratační maska Rose Face Mask zklidňuje a tonizuje pokožku, čímž obnovuje její lesk a pružnost. Tato hydratační maska s osvěžující gelovou recepturou s výluhem z čisté růžové vody a skutečných okvětních růžových lístků při kontaktu s pokožkou doslovně taje a přináší opravdový okamžik spokojenosti a jedinečné potěšení smyslů.