Jantarové vůně

Jantarové pryskyřice nemají samy o sobě žádnou vůni. V parfemářství se používají pro své kouřové aroma, které dokáže zvýraznit a krásně podtrhnout sladké vanilkové a květinové vůně. V jantarových parfémech Armani, Lancôme nebo třeba Narciso Rodriguez se tyto pryskyřice používají k vytvoření takzvaných kožených základů. Vychutnejte si jantarové tóny a zahalte se parfémem La Perla.



179 Položky
  • TOM FORD

    Oud Wood

    Parfémová voda
    30 ml

    Již od

    1 890,00 Kč

    14 166.67 Kč / 100ml

    1735

    K dispozici v 5 variantách

  • TOM FORD

    Soleil Blanc

    Parfémová voda
    Vaporisateur 30 ml

    Již od

    1 890,00 Kč

    14 166.67 Kč / 100ml

    82

    K dispozici v 5 variantách

  • TOM FORD

    150 ml

    2 890,00 Kč

    1 926.67 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • KILIAN PARIS

    50 ml

    9 150,00 Kč

    18 300.00 Kč / 100ml

    236
  • PRADA

    Paradigme Eau de Parfum

    Parfémovaná voda
    30 ml

    Již od

    2 450,00 Kč

    8 166.67 Kč / 100ml

    1779

    K dispozici v 4 variantách

  • Exkluzivně

    Již od

    830,00 Kč

    8 300.00 Kč / 100ml

    702

    K dispozici v 3 variantách

  • MUGLER

    Alien EDP

    Parfémová voda
    Plnitelný rozprašovač 30 ml

    Již od

    1 371,00 Kč

    4 570.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 385,00 Kč

    -1%

    1053

    K dispozici v 4 variantách

  • ARMANI

    50 ml

    Již od

    3 090,00 Kč

    6 180.00 Kč / 100ml

    979

    K dispozici v 2 variantách

  • Novinka

    HUGO BOSS

    50 ml

    Již od

    2 690,00 Kč

    5 380.00 Kč / 100ml

    98

    K dispozici v 2 variantách

  • DOLCE & GABBANA

    50 ml

    Již od

    2 513,00 Kč

    5 180.00 Kč / 100ml

    682

    K dispozici v 2 variantách

  • DOLCE & GABBANA

    THE ONE POUR HOMME

    Parfémová voda
    50 ml

    Již od

    2 350,00 Kč

    4 700.00 Kč / 100ml

    726

    K dispozici v 2 variantách

  • ARMANI

    Power of You

    Parfémovaná Voda
    30 ml

    Již od

    1 990,00 Kč

    6 633.33 Kč / 100ml

    1711

    K dispozici v 3 variantách

  • VALENTINO

    50 ml

    Již od

    2 425,00 Kč

    5 300.00 Kč / 100ml

    1540

    K dispozici v 2 variantách

  • Novinka

    OUAI

    Fragrance Mist Santorini

    Parfémovaná mlha na vlasy a tělo
    97 ml

    688,00 Kč

    709.28 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    860,00 Kč

    -20%

    2256
  • JEAN PAUL GAULTIER

    50 ml

    Již od

    3 390,00 Kč

    6 780.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

    K dispozici v 3 variantách

  • Novinka

    Již od

    2 875,00 Kč

    5 750.00 Kč / 100ml

    41

    K dispozici v 4 variantách

  • Novinka

    BURBERRY

    30 ml

    Již od

    2 315,00 Kč

    7 716.67 Kč / 100ml

    1607

    K dispozici v 3 variantách

  • Novinka

    SALT AND STONE

    Body Mist

    Tělová mlha s vůní santalového dřeva a vetiveru
    100 ml

    1 150,00 Kč

    1 150.00 Kč / 100ml

    3439
  • SOL DE JANEIRO

    Cheirosa 91

    Parfémovaná mlha na tělo a vlasy
    90 ml

    Již od

    590,00 Kč

    655.56 Kč / 100ml

    613

    K dispozici v 2 variantách

  • Již od

    2 470,00 Kč

    8 233.33 Kč / 100ml

    401

    K dispozici v 3 variantách

  • Exkluzivně

    Již od

    830,00 Kč

    8 300.00 Kč / 100ml

    46

    K dispozici v 3 variantách

  • Exkluzivně

    FENTY HAIR

    The Mista

    Parfémovaná mlha na vlasy a tělo
    90 ml

    820,00 Kč

    911.11 Kč / 100ml

    610
  • NARCISO RODRIGUEZ

    All Of Me Floral

    Eau de Parfum
    50 ml

    Již od

    2 990,00 Kč

    5 980.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

    K dispozici v 3 variantách

  • CHARLOTTE TILBURY

    Star Confidence

    Eau de Parfum
    50 ml

    Již od

    789,00 Kč

    4 698.00 Kč / 100ml

    4

    K dispozici v 3 variantách

Viděli jste 24 produktů z 179

Například: name@example.com