Here it is. Naše vzrušující vánoční spolupráce s Johnem Legendem začíná!

Objevit

Typ vlasů

Suché či vlnité, normální nebo mastné, barvené či jemné, typ vlasů si málokdy vybíráme sami, Sephora o ně však umí pečovat právě tak, jak potřebují, abyste mohli mít vlasy snů. Šampon, maska, pečující přípravky či barvení, najděte si účinné produkty, se kterými bude vaše každodenní péče o vlasy zase nová.



385 Položky
  • Pouze online

    KERASTASE

    Genesis

    Posilující šampon proti padání vlasů pro oslabené vlasy
    250 ml

    Již od

    850,00 Kč

    340.00 Kč / 100ml

    749

    K dispozici v 3 variantách

  • KERASTASE

    Blond Absolu

    Neutralizační šampon
    250 ml

    850,00 Kč

    340.00 Kč / 100ml

    534
  • KERASTASE

    Nutritive

    Hloubková vyživující maska
    200 ml

    830,00 Kč

    415.00 Kč / 100ml

    225
  • KERASTASE

    Chroma Absolu

    Posilující kondicionér
    200 ml

    1 010,00 Kč

    505.00 Kč / 100ml

    464
  • KERASTASE

    Genesis

    Posilující kondicionér proti padání vlasů pro oslabené vlasy
    200 ml

    1 090,00 Kč

    545.00 Kč / 100ml

    304
  • L'Oréal Professionnel

    300 ml

    570,00 Kč

    190.00 Kč / 100ml

    26
  • KERASTASE

    Nutritive

    Šampon s kompletní výživou
    250 ml

    630,00 Kč

    252.00 Kč / 100ml

    272
  • Pouze online

    KERASTASE

    Genesis

    Intenzivně posilující maska
    200 ml

    1 450,00 Kč

    725.00 Kč / 100ml

    32
  • KERASTASE

    Nutritive

    Bohatá vlasová maska
    200 ml

    1 090,00 Kč

    545.00 Kč / 100ml

    174
  • KERASTASE

    Nutritive

    Zkrášlující mlha s termoochranou
    150 ml

    1 290,00 Kč

    860.00 Kč / 100ml

    303
  • KERASTASE

    Nutritive

    Vyživující kondicionér
    200 ml

    1 050,00 Kč

    525.00 Kč / 100ml

    350
  • KERASTASE

    Blond Absolu

    Sérum Cicaplasme
    150 ml

    1 050,00 Kč

    700.00 Kč / 100ml

    322
  • KERASTASE

    Résistance

    Termoaktivní obnovující péče
    150 ml

    940,00 Kč

    626.67 Kč / 100ml

    648
  • KERASTASE

    Blond Absolu

    Intenzivní posilující kondicionér
    250 ml

    1 150,00 Kč

    460.00 Kč / 100ml

    425
  • KERASTASE

    Nutritive

    Termoochranné mléko
    150 ml

    850,00 Kč

    566.67 Kč / 100ml

    354
  • KERASTASE

    Blond Absolu

    Neutralizační vlasová maska
    200 ml

    1 420,00 Kč

    710.00 Kč / 100ml

    15
  • L'Oréal Professionnel

    50 ml

    810,00 Kč

    1 620.00 Kč / 100ml

    939
  • KERASTASE

    Curl Manifesto

    Definující a zvýrazňující gelový krém
    150 ml

    940,00 Kč

    626.67 Kč / 100ml

    268
  • KERASTASE

    Blond Absolu

    Zesvětující hydratační šampon.
    250 ml

    850,00 Kč

    340.00 Kč / 100ml

    425

    K dispozici v 2 variantách

  • KERASTASE

    Curl Manifesto

    Jemný hydratační krémový šampon
    250 ml

    750,00 Kč

    300.00 Kč / 100ml

    374
  • Pouze online

    KERASTASE

    Genesis

    Posilující termoochranné sérum
    150 ml

    1 050,00 Kč

    700.00 Kč / 100ml

    85
  • Novinka

    KERASTASE

    Chroma Absolu

    Bohatě vyživující ochranný šampon
    250 ml

    750,00 Kč

    300.00 Kč / 100ml

    424

    K dispozici v 2 variantách

  • L'Oréal Professionnel

    250 ml

    790,00 Kč

    267.80 Kč / 100g

    202
  • L'Oréal Professionnel

    Curl Expression

    Hydratační krém
    200 ml

    680,00 Kč

    340.00 Kč / 100ml

    102

Viděli jste 24 produktů z 385

Sephora reaguje na vaše potřeby a na váš typ vlasů a přichází s nabídkou jedinečných produktů, které vám zajistí dokonalou vlasovou péči. Vlasy smíšené nebo mastné, odbarvené nebo suché, vlnité či kudrnaté, u Sephora objevíte dokonalé produkty právě pro váš typ vlasů! Pro suchým šamponem, vlasy od smíšených po mastné najdou rovnováhu mezi hydratací a čistotou. Sephora vám nabízí to nejlepší pro všechny typy vlasů.