Valentýnské superceny až -30%

Zobrazit více

Valentýnská inspirace

Zobrazit více

Služby

FAQ

Toto je den zamilovaných! V tento den si v mnoha zemích všichni, kdo se mají rádi, posílají přáníčka nebo si dávají dárky. Je to příležitost připomenout svým blízkým, jak jsou pro vás důležití... nebo vyznat lásku, pokud jste tak ještě neučinili. Romantické, jak jen to jde! Každý rok 14. února! Toto datum vysvětluje několik legend. Jedna z nich: Valentýn byl kněz, který rád oddával lidi... tajně! Láska silnější než cokoli jiného... Bohužel byl za tuto odvahu odsouzen. Popraven byl 14. února 270 (ano, to už je dávno!), a tak se stal patronem zamilovaných a toto datum vešlo do dějin.

Den svatého Valentýna, který se tradičně každý rok slaví 14. února, je obrovskou příležitostí pro lidi na celém světě vyjádřit svou lásku a náklonnost svým partnerům, členům rodiny a přátelům.

14. února oslavíme Valentýna! Je čas vyznat lásku své milované osobě. Můžete dát svému blízkému dárek, o kterém sní. Díky Sephora vám nikdy nedojdou nápady a můžete své milované v mžiku ponořit do světa krásy. Hledáte valentýnský dárek pro ženy? Můžete si vybrat buď úplnou novinku, která ji překvapí, nebo osvědčenou klasiku: vždycky je to hit! Parfémy, make-up, produkty péče o pleť, tělové a koupelové doplňky: tisíce vyzkoušených produktů, které zaručují skvělý efekt! Potěšte svého milovaného dokonalým valentýnským dárkem pro muže a vykouzlete mu úsměv na tváři. Ať už je váš rozpočet jakýkoli, v Sephora najdete perfektní dárek. Nemusíte si připravovat velkou řeč, abyste projevili svou lásku. Pro ty, kterým chybí valentýnská inspirace, jsou tu naše tipy na dárky!

Pro pány vyberme to nejlepší! Pokud si vybíráte produkty pro péči o obličej, zaměřte se na vybrané produkty pro holení, které vám zajistí bezchybnou pleť nebo dobře upravené vousy. Pánské vůně jsou také ideálním dárkem na Valentýna: nejprodávanější nebo nejnovější přírůstky, v krabičce nebo s gravírovaným flakonem, Sephora má vše, co ho potěší! K tomu široká nabídka sprchových gelů, hydratačních přípravků nebo deodorantů... Váš miláček ještě nikdy tak krásně nevoněl!

Je vaše láska závislá na make-upu? Překvapte ji paletkou očních stínů, ikonickou rtěnkou nebo luxusní řasenkou. Guru péče o pleť sní o nejkvalitnějších sérech, účinných krémech a pleťových maskách. Valentýn je také příležitostí představit své srdce novým značkám! Ať už si vyberete jednotlivý produkt, nebo sadu v dekorativní krabičce, určitě vás potěší a zaujme! Na Valentýna nabízíme také nejlepší dámské parfémy: svěží, květinové, kořeněné nebo pudrové. Překvapení ještě umocníte tím, že flakonek opatříte vyrytým vzkazem - navštivte naše prodejny parfémů.