Vůně

Za každou vůní Sisley se skrývá nezapomenutelný a rozmanitý příběh, který zdůrazňuje individualitu a jedinečnost každého nositele.

Les Eaux Rêvées

Šest snů, šest vůní. Nová kolekce Les Eaux Rêvées reprezentuje hodnoty značky Sisley a rodiny d’Ornano. Vyberte si z kořeněných, hřejivých, svěžích či květinových akordů, které se díky svému složení rozvoní na každé pokožce zcela individuálně.

Eau de Campagne

Toaletní voda Eau de Campagne je inspirována životem na francouzském venkově. Svěží tóny vytváří dokonalou harmonii citrusu, bazalky, divokých bylin a chypre, vůni podtrhuje unikátní aroma zeleného rajčete, jasmínu a pelargonie.

Izia

Dominantou vůně Izia jsou tóny vzácné růže d’Ornano, která kvete pouze jednou v roce. Izia v sobě snoubí květinovou vůni s energickým a smyslovým charakterem. Sofistikované vrchní tóny bílého bergamotu a růžového pepře střídají teplé akordy v základu zjemněné aromatem pižma. Výsledkem je neopakovatelná, ženská a nadčasová vůně pro moderní ženu.

Izia La Nuit

Elegantní vůně pro elegantní ženu. Květinové srdce je doplněno o hravé citrusy a chypre tóny, nechybí tajemné aroma vanilky, pačuli a ambry. Středobodem vůně je vzácná růže d’Ornano, která kvete pouze jednou v roce.

Objevte tajemný noční svět