Vstupte do světa Sisley Paris

Sisley Paris je luxusní francouzská značka kosmetiky založená na hlubokých znalostech mechanismů pleti a pokročilých vědeckých výzkumech, která nabízí inovativní formule, jež respektují celistvost a harmonii pleti.

Naše expertíza

V jádru všech produktů značky stojí hluboká inspirace přírodou, její schopností regenerace, obrany a adaptace. Za dlouholetými výzkumy stojí multidisciplinární týmy botaniků, chemiků, biologů, farmaceutů a inženýrů, kteří neustále pracují na nových formulích a objevování klíčových složek. Výsledkem jsou nadčasové hvězdné produkty.

Pečující kosmetika

Poznatky z oblasti rostlinné říše a porozumění pleti umožnily značce Sisley vytvořit kompletní řadu produktů pleťové péče o obličej pro širokou škálu typů pleti a různé věkové kategorie, která je stvořena tak, aby dokázala uspokojit její konkrétní potřeby: hydrataci, zpevnění, rozjasnění, čištění ad. Spolu s pečující řadou o pleť nabízí také sluneční ochranu a tělovou péči.

Pečující produkty líčení

Make-up je v kontaktu s naší pletí po celý den. Sisley si proto zakládá na inovativním složení dekorativní kosmetiky s aktivními látkami a rostlinnými extrakty, které pleť v průběhu celého dne vyživují. Objevte vysokou pigmentaci, zářivé barvy a jedinečné textury těchto produktů.

Svět výjimečných vůní

Svět vůní Sisley je ovlivněn uměleckými inspiracemi zakladatelů. Jednotlivé vůně jsou výrazem tvůrčích osobností, odráží individualitu a osobitost. Každá z designérských vůní vypráví svůj vlastní příběh. Kombinují originální, mimořádně kvalitní suroviny přírodních původů a řadí se mezi nejúspěšnější francouzské vůně.

Řada Black Rose

Pečující řada s výtažky z černé růže se proslavila svou delikátní vůni a okamžitě viditelnými účinky, kterými působí. Svým složením bohatým na vyživující ingredience pleť rozzáří, hydratuje a obnoví její mladistvý vzhled. Nechte se unést její návykovou vůní.

La Cure

4týdenní kúra, která je výsledkem dlouholetého výzkumu základních buněčných aktivit a mechanismů postupně znovu obnovuje zpomalené, pleti přirozené regenerační mechanismy a hloubkově ji vyživuje.