Péče pro muže

Každodenně musí mužská pleť čelit náročným vnějším vlivům, jako je holení, změny teplot nebo znečištění. Sisley nabízí unikátní produkty, které pánské pleti poskytnou potřebnou péči a komplexní ochranu.

Čistěte a exfoliujte

Soapless Gentle Foaming Cleanser zaručí vysoce účinné čistění pleti. Jeho jemná, pěnová textura se snadno nanáší a okamžitě se promění v příjemnou krémovou pěnu, která pleť jemně čistí a ošetřuje. Výsledkem je zdravá, čistá a hydratovaná tvář bez známek podráždění, kterou si budete moci užívat každý den.

Obnovte svěžest pleti

Restorative Facial Cream je vysoce účinným produktem pro regeneraci pleti. Posiluje její přirozenou ochrannou bariéru a zklidňuje případné podráždění. Obsahuje speciální ingredience, jako je extrakt z dubu, který pomáhá redukovat známky stárnutí a stimuluje obnovu pleti. Jeho lehká, nezatěžující textura se snadno vstřebává a zanechává pleť hebkou a pružnou.

Nezapomínejte na hydrataci

Ecological Compound je univerzálním revitalizačním a hydratačním pečujícím produktem, který se přizpůsobuje požadavkům každého typu pleti a napomáhá jejímu optimálnímu fungování. Unikátní receptura oceňovaná pro originální komplex pěti rostlinných výtažků z roku 1980 byla obohacena o dvě nové klíčové složky - výtažky z lopuchu a tužebníku jilmového. Její pH se tak v maximální možné míře blíží pH pleti.

Výběr pro muže

Vybrali jsme pro Vás unikátní produkty, které poskytnou mužské pleti specifickou péči, kterou si zaslouží. S naším jednoduchým, ale efektivním rituálem péče o pleť, už nikdy nebudete trpět podrážděním pokožky.