Zadejte název produktu, značky...
SEPHORA x URBAN DECAY

PRAGUE PRIDE 2020
Inspirujte se pride lookem

a využijte speciální nabídku -25%

 SPECIÁLNÍ NABÍDKA 
SLEVA -25%

NA URBAN DECAY


Promo kód: UDPRIDE25

 VYTVOŘTE SI SVŮJ PRIDE LOOK 

 KROK Č. 1: OBOČÍ 

EXKLUZIVNĚ
URBAN DECAY

Brow Blade Voděodolná konturovací tužka na obočí

690.00Kč
Brown Sugar (0,4 ml)
K dispozici v 6 barvách
EXKLUZIVNĚ
URBAN DECAY

Double Down Brow Sada na úpravu obočí

780.00Kč
Brown Sugar (2 x 1,8 g)
K dispozici v 5 barvách
EXKLUZIVNĚ

1/ Feather brow neboli vyčesané obočí je jeden z hot trendů, kterého snadno dosáhnete díky novince Brow Blade - precizní tenké fixe, která vám umožní vykreslit jednotlivé chloupky.


2/ Na závěr, pro zafixování, pročešte obočí Brow Finish gelem, který dodá vašemu obočí zároveň i přirozený 3D efekt.

 KROK Č. 2: OČI 

EXKLUZIVNĚ

EXKLUZIVNĚ

1/ Pro dokonalý oční make-up, který vydrží celý den, použijte podkladovou oční bázi Prime Potion, kterou naneste konečky prstů po celém očním víčku.


2/ S Eye Pencils vytvoříte snadno jak klasickou oční linku, tak i výraznější grafické líčení. Gelová textura vám umožní snadnou aplikaci a zároveň vám vytvoří perfektní a dlouhodržící podklad pro oční stíny.


3/ Zvýrazněte vaše líčení pomocí nové paletky Ultra Violet a holografického očního stínu Lucid, který se dokonale hodí nejen do vnitřního koutku oka, ale také ho můžete kombinovat s jakýmkoli očním stínem pro jeho zvýraznění.


4/ Podtrhněte vaše líčení výrazným objemem, definovanými a natočenými řasami! Díky novému složení řasenky Lash Freak vydrží vaše líčení během celého dne. 

 KROK Č. 3: PLEŤ 

URBAN DECAY

Stay Naked Tekutý make-up

1 090.00Kč
10WY Ultra Fair Yellow (30 ml)
K dispozici v 40 barvách
EXKLUZIVNĚ
URBAN DECAY

Stay Naked Concealer Korektor

760.00Kč
10NN (10 ml)
K dispozici v 25 barvách
EXKLUZIVNĚ
URBAN DECAY

Stay Naked The Fix Pudrový make-up

1 090.00Kč
10NN Ultra fair (6 g)
K dispozici v 24 barvách
EXKLUZIVNĚ

1/ Pro dokonale sjednocenou a přirozeně vypadající pleť použijte Stay Naked make-up a korektor. Korektor je skvělý pomocník nejen pro zakrytí nedokonalostí, ale pokud se vám nedaří grafické líčení tak dokonale, velmi snadno můžete korektorem upravit líčení do požadovaného tvaru.


2/ Legendární fixátor All Nighter, díky kterému vydrží vaše líčení až 16 hod není třeba ani představovat!

 PRAGUE PRIDE 2020 
Sephora a Urban Decay podporují Prague Pride 2020.Jubilejní desátý ročník festivalu Prague Pride se koná od 3. do 9. srpna a poprvé v jeho historii propojí nejen LGBT+ lidi prostřednictvím interaktivního online vysílání Pride stream. Z Prague Pride se stane doslova celorepublikový festival, který si budou moci všichni užít buď přímo na místě, nebo prostřednictvím přímých streamů desítek diskuzí, panelových debat a přednášek.„Prague Pride nás propojí LIVE“: to je hlavní motto letošní kampaně i cíl samotného festivalu. Cílem je zdůraznit téma propojování. Desátý Prague Pride si klade za cíl spojit celé Česko.