Seznamte se s řadou Vitamin-C!

Tyto oblíbené přípravky s vitamínem C obsahují antioxidanty, které vaši pleť chrání a zároveň ji projasňují a dodávají jí energii.

Vitamin-C Juice Cleanser

Tato čisticí voda bohatá na antioxidanty odstraňuje z vaší pleti nečistoty, poskytuje jí ochranu a projasňuje. Obsahuje vitamín C a kyselinu ferulovou, které prokazatelně redukují škodlivé účinky slunečních paprsků a volných radikálů. Používejte denně k čištění a revitalizaci pleti a ke zvýraznění její přirozené zářivosti. Ideální je používat náš Vitamin-C Juice Cleanser k rannímu čištění pleti nebo ho zařadit do pravidelné večerní péče po použití krémového čisticího přípravku.

Vitamin-C Tonic

Toto rozjasňující pleťové tonikum se vám postará o hladkou a zářivou pleť a dokonale ji připraví na další krok v péči o pleť. Obsahuje probiotika pro ochranu pleti, výtažky z vrbové kůry a citrusů pro její rozzáření, kyselinu ferulovou pro rozjasnění a výtažek z aloe pro zklidnění a hydrataci.

Vitamin-C Serum

Sháníte pro svou pleť přípravek s okamžitým energizujícím účinkem? Naše Vitamin-C Serum jí pomůže k okamžitému dlouhodobému prozáření. Toto sérum bohaté na antioxidanty podporuje tvorbu kolagenu, který chrání a revitalizuje pleť. Kyselina ferulová a probiotika pleť společně chrání, posilují a zajišťují její rovnováhu. Po vyčištění a tonizaci si do pokožky obličeje, krku a dekoltu vetřete dvě až tři kapky séra.

Vitamin-C Lotion

Vitamin-C Lotion je hydratační přípravek pro každodenní použití, který pleť rozjasňuje, do hloubky hydratuje a poskytuje jí to nejlepší, co si zaslouží. Tento prozařující hydratační přípravek s pomerančovým, grapefruitovým a citronovým olejem a také s vyhlazujícím olivovým olejem vám pomůže získat a udržet si zářivější a dokonale hydratovanou pleť. Používejte Vitamin-C Lotion denně jako běžný hydratační přípravek nebo podle potřeby jako životabudič pro vaši pleť.

VITAMIN C SKINTREATS