Signatures Yuzu Candle - Vonná svíčka

0 hodnocení
Signatures Yuzu Candle - Vonná svíčka
2 190.00Kč (1)
1 095.00Kč / 100g
Svíčka Yuzu, jejíž tóny jiskří citrusovým jasem, je ztělesněním parfémového umění značky Signatures ... Více informací

2 190.00Kč (1)
1 095.00Kč / 100g

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
619152
null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 4 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Svíčka Yuzu, jejíž tóny jiskří citrusovým jasem, je ztělesněním parfémového umění značky Signatures of The Sun, které přináší hranol slunce do pronikavého vyjádření zlatého ovoce Yuzu. Svíčka je vyrobena z bílého rostlinného vosku a zasazena do lesklé skleněné nádoby z černého lakovaného skla a rozptyluje svěží a zářivé tóny vůně Yuzu po celém domě. Vonná svíčka, která je součástí kolekce Home Collection, nastoluje jiskřivou a energizující atmosféru originální harmonie, která vydává veškeré své světlo jako nikdy předtím. Svíčka o hmotnosti 200 gramů je dodávána ve skládacím vnějším obalu z černého FSC papíru s luxusní černou matnou etiketou s horkou zlatou fólií s vyraženým logem Acqua di Parma.

 • tab tips Návod k použití
  DŮLEŽITÉ - BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ PRO POUŽITÍ:
  Acqua di Parma doporučuje:
  - Nepoužívejte svíčku déle než 1,5 hodiny v kuse. Zabráníte tak příliš vysokému plameni, který vytváří kouř a mohl by způsobit skvrny na svíčce.
  - Před opětovným zapálením nechte svíčku ztuhnout.
  - Po každém použití znovu urovnejte knot ve vosku, aby se vosk spotřebovával rovnoměrně.
  - Pravidelně zastřihujte knot zastřihovačem knotu (ideální délka 5 mm), aby se knot nepřilepil k vosku a zabránil tak vypouštění kouře ze svíčky.
  - Udržujte bazének s voskem čistý od zápalek a nečistot. - Svíčku nepoužívejte, pokud je hladina zbývajícího vosku ve sklenici menší než 5 mm.
  - Nenechávejte hořící svíčku bez dozoru. Udržujte ji mimo dosah dětí, záclon a domácích zvířat.
  - Nepřemisťujte hořící svíčku, ani když je vosk ještě horký. Počkejte, až vosk ztuhne.
  - Nepokládejte svíčku na povrchy citlivé na teplo, do blízkosti hořlavých materiálů, otevřeného okna nebo jiných svíček.
 • tab olfactory Čichové tóny
  Yuzu
 • Recenze

Založena v roce 1916, Acqua di Parma se zrodila z vize, podělit se se světem o zářivé  italské slunce, duši a styl. Produkty jsou vyrobené s láskou k tradičnímu italskému řemeslu. Oslavují jednoduchost, lehkost a  italskou vřelost.