Signatures Quercia Candle - Vonná svíčka

0 hodnocení
Signatures Quercia Candle - Vonná svíčka
2 190.00Kč (1)
1 095.00Kč / 100g
Svíčka Quercia s tóny připomínajícími první nadechnutí známého dubu je ztělesněním parfémového umění ... Více informací

2 190.00Kč (1)
1 095.00Kč / 100g

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
619151

*Akce se nevztahuje na již zlevněné produkty a na značky Baobab Collection, Neom Organics London. Akce nelze kombinovat. Nabídka platí na nákup všech produktů (kromě dárkových karet) v minimální hodnotě 1 500 Kč, přičemž slevový kód se uplatní pouze na nezlevněné produkty uvedené kategorie.

null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 3 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Svíčka Quercia s tóny připomínajícími první nadechnutí známého dubu je ztělesněním parfémového umění Signatures of The Sun, které přináší světlo a odhaluje nádheru dubového mechu. Svíčka je vyrobena z bílého rostlinného vosku a zasazena do lesklé skleněné nádoby z černého lakovaného skla a rozptyluje obklopující a zářivé tóny vůně Quercia po celém domě. Vonná svíčka, která je součástí kolekce Home Collection, navozuje atmosféru, v níž se magnetické kouzlo dubu projevuje prostřednictvím smyslového prizmatu Colonia. Svíčka o hmotnosti 200 gramů je dodávána ve skládacím vnějším obalu z černého FSC papíru s luxusní černou matnou etiketou s horkou zlatou fólií s vyraženým logem Acqua di Parma.

 • tab tips Návod k použití
  DŮLEŽITÉ - BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ PRO POUŽITÍ:
  Acqua di Parma doporučuje:
  - Nepoužívejte svíčku déle než 1,5 hodiny v kuse. Zabráníte tak příliš vysokému plameni, který vytváří kouř a mohl by způsobit skvrny na svíčce.
  - Před opětovným zapálením nechte svíčku ztuhnout.
  - Po každém použití znovu urovnejte knot ve vosku, aby se vosk spotřebovával rovnoměrně.
  - Pravidelně zastřihujte knot zastřihovačem knotu (ideální délka 5 mm), aby se knot nepřilepil k vosku a zabránil tak vypouštění kouře ze svíčky.
  - Udržujte bazének s voskem čistý od zápalek a nečistot. - Svíčku nepoužívejte, pokud je hladina zbývajícího vosku ve sklenici menší než 5 mm.
  - Nenechávejte hořící svíčku bez dozoru. Udržujte ji mimo dosah dětí, záclon a domácích zvířat.
  - Nepřemisťujte hořící svíčku, ani když je vosk ještě horký. Počkejte, až vosk ztuhne.
  - Nepokládejte svíčku na povrchy citlivé na teplo, do blízkosti hořlavých materiálů, otevřeného okna nebo jiných svíček.
 • tab olfactory Čichové tóny
  Dubový mech
 • Recenze

Založena v roce 1916, Acqua di Parma se zrodila z vize, podělit se se světem o zářivé  italské slunce, duši a styl. Produkty jsou vyrobené s láskou k tradičnímu italskému řemeslu. Oslavují jednoduchost, lehkost a  italskou vřelost.