DIOR_224

Full Coverage Fluid Foundation Brush - Štětec na tekutý make-up

4.0 2 hodnocení
Full Coverage Fluid Foundation Brush - Štětec na tekutý make-up
1 340.00Kč (1)
Dior Backstage představuje štětec na tekutý makeup pro plné krytí Full Coverage Fluid Foundation ... Více informací

1 340.00Kč (1)
EXKLUZIVNĚ

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
440706

*Akce se nevztahuje na již zlevněné produkty a na značky Baobab Collection, Neom Organics London. Akce nelze kombinovat. Nabídka platí na nákup všech produktů (kromě dárkových karet) v minimální hodnotě 1 500 Kč, přičemž slevový kód se uplatní pouze na nezlevněné produkty uvedené kategorie.

 • tab description Popis

  Dior Backstage představuje štětec na tekutý makeup pro plné krytí Full Coverage Fluid Foundation Brush N° 12, který je určen pro dokonalou a jednoduchou aplikaci líčení, čerpá inspiraci ze zákulisí Dior módních přehlídek. Je to nejlepší spojenec pro Váš makeup s efektem plného krytí.

  Tento štětec s dvojitými vlákny aplikuje ideální množství produktu pro bezchybnou korekci, maximální krytí a jednotný vzhled. Štětec na tekutý makeup pro plné krytí N°12 má hustší hlavu pro aplikaci většího množství makeupu a vyšší krytí s absolutně přirozeným a prozářeným výsledkem.

  Tento pevný štětec se dvěma typy vysoce jemných a měkkých syntetických vláken umožňuje bezchybnou a cílenou aplikaci jediným pohybem.

 • tab composition Složení
  Typ vlákna: syntetické vlákno duo.
 • tab more info Více informací
  Doporučené textury: Tekutý nebo krémový makeup.
  Pro náležitou hygienu je třeba pravidelně čistit štětec pomocí Dior Brush Cleanser.
 • Recenze

  Nony

  Pohlaví: Žena

  Věk: 25-34 let

  22/09/2020

  3/5
  Spontánní recenze bez potvrzení nákupu

  bolestivý štětec :D

  Tento produkt mi dnes dorazil a moc jsem se těšila až ho použiju. Vypadá velmi kvalitně, ale proboha :D ty štěniny mi snad sedřely obličej. Jsem zvyklá používat beauty blender, a tohle je pro mě velká změna, zapracování make-upu opravdu bolí, dokonce mě bolí obličej i 10 minut poté :D ... nicméně make-up zapracoval velmi hezky, tak snad si zvyknu :) holt není to měkká houbička

  Byla tato recenze pro vás užitečná?

  Nahlásit nevhodný obsah

  Nahlášeno

  Nahlásit nevhodný obsah Nahlášeno

  barborahapova

  Pohlaví: Žena

  Věk: 25-34 let

  23/02/2019

  5/5
  Ověřený nákup

  Skvělý štětec

  Naprosto skvělý štětec, skvěle nanáší make-up, snadno se myje a nevypadávají štětiny. Je sice drahý a určitě se dají sehnat štětce podobné kvality za menší peníz, ale já tady nelituji jediné vynaložené koruny a jsem si jistá že mi vydrží dlouho. I design je moc pěkný.

  Doporučit tento produkt: Ano

  Byla tato recenze pro vás užitečná?

  Nahlásit nevhodný obsah

  Nahlášeno

  Nahlásit nevhodný obsah Nahlášeno


«Dior Backstage je řada produktů, která čerpá inspiraci v zákulisí módních přehlídek Dior. Obsahuje všechny nezbytné produkty v neutrálních odstínech a s profesionálními přizpůsobitelnými texturami, vhodnými pro každý tón pleti.»
PETER PHILIPS, kreativní ředitel Dior Make-up.