Zveme vás na slavnostní otevření nové vlajkové prodejny, umístěné v srdci Prahy v ulici Na Příkopě, která přináší zákazníkům ještě větší výběr produktů, exkluzivní služby a zážitky spojené s krásou. Slavnostní otevření proběhne 14. června 2024. Zákazníci se od pátku do neděle mohou těšit na jedinečný doprovodný program, spoustu dárků a exkluzivní nabídky. Na akci se budete moci setkat i s oblíbenými tvůrci, make-up artisty a zakladateli světových značek.

PROGRAM

MASTERCLASSES


Zajímají Vás trendy v make-upu, nebo chcete vyzkoušet face jógu? Vyberte si to své a rezervujte si místo nyní! Krom cenných rad od expertů, si z workshopu odnesete personalizovaný dárek a další překvapení.


Budeme se na vás těšit! ❤️NABÍDKY A DÁRKY

NOVÁ ZNAČKA


Charlotte je obdivována pro svou schopnost nabídnout všem od 18 do 80 let tu nejkrásnější verzi sebe sama, a to okouzlujícím, moderním a přístupným způsobem. Její filozofie zní: „Dejte každému správný make-up a může dobýt svět!“ Charlotte věří, že díky transformační síle make-upu může každý podtrhnout svou přirozenou krásu, posílit své sebevědomí a změnit svůj život.

Kreativní a vizionářská vizážistka světových celebrit, která se stala zakladatelkou kosmetické značky, má obrovský vliv na módní a kosmetický průmysl.