1
/4
TATTOO LINER

Je to ikonické: Tattoo Liner je veganská tekutá oční linka odolná proti rozmazání, která dlouho vydrží. Je to bestseller značky KVD Beauty a získala spoustu ocenění!
Pigment s potenciálem pro tetování. Ultrajemný hrot štětečku pro přesnost jako jehla. Vytvářejte grafické linky, křídlovité linky, falešné pihy a mnoho dalšího.
100% veganské oční linky netestované na zvířatech.

2
/4
GO BIG OR GO HOME MASCARA

Extrémní veganský objem, poháněný rostlinnými tuky. Řasenka KVD Go Big or Go Home vytvoří efekt, který otevře oči a vydrží po celý den bez rozmazávání.
Složení obsahuje veganskou směs olivového a slunečnicového oleje (místo včelího vosku, který se v řasenkách běžně používá). Její hladká textura klouže po řasách a dodává jim výrazný objem. 

3
/4
GOOD APPLE FOUNDATION

Good Apple Foundation Balm zahltil internet díky svému rychlému, lehkému a plnému krytí. Dodá vaší pleti naprosto přirozený vzhled.
Rychle zakryje vše od skvrn, přes zabarvení, až po tetování - a vydrží celý den. 
Je obohacen o výtažek z jablek a hyaluronát sodný, který pomáhá pleť vyživovat a hydratovat.

4
/4
SHADE & LIGHT FACE CONTOUR PALETKA

3 konturovací odstíny vytvářejí realistické kontury, které modelují rysy obličej + 3 rozjasňujicí odstíny, které dodávají jemný lesk a umocňují detaily. Složení s přírodními látkami pro péči o pleť, včetně extraktu z divoké růže, oleje ze semen světlice barvířské a vitaminu E. Tyto hedvábné textury se snadno roztírají a lichotí každému tvaru obličeje.