Good For

Zjistěte, co se skrývá za výběrem našich produktů Good For*.

Svět krásy se mění. V Sephora věříme v krásu, která je vstřícná a inovativní. V takovou krásu, která se každý den znovu rozvíjí.

Ať už se jedná o make-up, parfémy, péči o pleť nebo vlasy, jsme odhodláni udělat vše, co je v našich silách, abychom lépe splnili vaše očekávání a poskytli vám zcela transparentní informace.

S naší novou GOOD FOR nabídkou objevíte stovky produktů, které jsou Good for you. Good for a better planet. Good for vegan.

A každý den přináší nové výzvy. Například vývoj našeho recyklačního programu. Kromě lahviček od parfémů nyní sbíráme i vaše obaly od produktů péče o pleť a make-upu, které potom můžeme recyklovat a znovu použít.

Jsme si vědomi, že toto je teprve začátek, a že každý malý krok se počítá. Jsme ve fázi přeměny. A společně můžeme dojít mnohem, mnohem dál.

Protože i to je součástí THE UNLIMITED POWER OF BEAUTY.

Číst více

Good for you

Naše pravidlo, které určuje GOOD FOR YOU*: maximum složek přírodního původu ve složení. Vybrali jsme ty, které obsahují alespoň 90 % a které nedělají kompromisy v tom, jak účinná je péče o pleť, jak intenzivní je make-up nebo jak originální jsou parfémy.

Složení
s maximálně
1%
syntetických
vůní

Produkty v této kategorii neobsahují následující složky:

Parabeny, Cyklické silikony*, minerální oleje a jiné ropné deriváty sulfáty (SLS a SLES), mastek* BHA/BHT, triclosan, soli hliníku*, DEA/TEA/MEA/ETA EDTA a deriváty retinylpalmitát, triclocarban, benzofenon a deriváty, methylchloroisothiazolinon a methylisothiazolinon, resorcinol.

ZOBRAZIT SLOŽKY

*V produktech péče o pleť nejsou obsaženy žádné silikony.


** Složky, které se nevyskytují v produktech péče.

– nevztahuje se na make-up

Produkty v této kategorii neobsahují následující složky:

Parabeny, Cyklické silikony*, minerální oleje a jiné ropné deriváty sulfáty (SLS a SLES), mastek* BHA/BHT, triclosan, soli hliníku*, DEA/TEA/MEA/ETA EDTA a deriváty retinylpalmitát, triclocarban, benzofenon a deriváty, methylchloroisothiazolinon a methylisothiazolinon, resorcinol

ZOBRAZIT SLOŽKY

* V produktech péče o pleť nejsou obsaženy žádné silikony


** Složky, které se nevyskytují v produktech péče

– nevztahuje se na make-up.

Čím se tento výběr řídí?

Tyto produkty jsou 100% v souladu s předpisy Evropské unie, které jsou v současnosti jedny z nejpřísnějších na světě. To nám vyhovuje, pokud to znamená péči o vás. Chtěli jsme jít ještě dál, abychom vás v tomto měnícím se světě krásy podpořili a vedli. Proto jsme vytvořili chartu Good for You. Ta nás nutí přijmout dvě výzvy:

1. Hledejte výrobky, jejichž složení obsahuje alespoň 90 % složek přírodního původu.

2. Pokud máte pochybnosti, můžete se jich zbavit: Pro jistotu jsme se totiž rozhodli zbavit se některých kontroverzních složek.


But we're staying alert and open: this charter keeps evolving in line with regulatory advances and scientific discoveries!


90% ingrediencí přírodního původu

Sérum, podkladová báze, šampon, parfém... Co mají společného? Minimálně 90 % složek přírodního původu. Využijte sílu rostlin nebo ovoce, vůni květin, přednosti minerálů...

Organické produkty

Výběr certifikovaných ekologických produktů nabízí jak účinnost, tak smyslnost. Ani zde nedochází k žádným ústupkům!

Good for vegan

Abychom vyhověli všem požadavkům, chtěli jsme vybrat produkty vyrobené bez jakýchkoli složek živočišného původu. Navíc od roku 2013 se kosmetické produkty prodávané v Evropě již netestují na zvířatech.

The Good for Makeup revolution

Objevte nové spojence pro svou pleť, oči a rty

Přírodní původ, vegan nebo eco friendly

Náš výběr vůní, který zohledňuje naše "good for" požadavky

Good for recycling

Sephora Collection představuje svou kampaň! Vstupte přímo do dění.

Dejte některým svým obalům druhý život prostřednictvím našeho

Good for
Recycling
programu

Víte, že recyklujeme vaše použité obaly? Flakony od parfémů, ale také skleněné a plastové obaly a další - dokonce i nádobky od make-upu!

Máme svá přesvědčení
máme také činy.

Objevte závazky a programy značky Sephora, jejichž cílem je, aby krása byla ohleduplnější k jednotlivcům i ekosystémům..

Naše značky se zavázaly dbát na good for závazky

Sephora Collection odstartovala tuto kampaň! Ponořte se přímo do jejich akcí. Existují i další značky se skvělými ambicemi. Zaměřte se na značky, které se účastní programu GOOD FOR v síti Sephora.