FENTY SKIN JE NEKOMPLIKOVANÁ PÉČE O PLEŤ
Rihanna se inspirovala svým mezinárodním životním stylem a zkombinovala ingredience z celého světa s nejúčinnějšími přípravky péče o pleť, jako jsou například kyselina hyaluronová a niacinamid, které poskytují klinicky ověřené výsledky. Rihanna se rozhodla zajistit, aby všechny produkty péče o pleť měly veganské i bezlepkové složení. Všechny obaly jsou navíc recyklovatelné nebo opakovaně použitelné. Fenty Skin je vhodný pro všechny typy pleti!
Vstupte do nové kultury péče o pleť!

3 KROKY PÉČE O PLEŤ PODLE RIHANNY
3 KROKY PÉČE O PLEŤ PODLE RIHANNY

"Fenty Skin je všechno, co jsem si přála mít už tenkrát. Chtěla jsem, aby byl přístupný, nekomplikovaný a aby mě zbavil stresu z výběru rutiny, takže jsem ho vytvořila pro každého." - RIHANNA

VĚDOMÍ ZEMĚ
VĚDOMÍ ZEMĚ

"Chtěla jsem, aby byl obal krásný, ale zároveň funkční a šetrný k životnímu prostředí... "- RIHANNA

INGREDIENCE
INGREDIENCE

"Žila jsem a cestovala po celém světě a chtěla jsem se ujistit, že Fenty Skin představuje to nejlepší z nejlepšího, co se týče našich ingrediencí..." - RIHANNA

FENTY BEAUTY
FENTY BEAUTY

Skvělá pleť dělá skvělý make-up : Všechny produkty Fenty Skin byly navrženy tak, aby doplňovaly make-up Fenty Beauty, a poskytují tak dokonalý doplněk pro líčení!

Dárkové sady

Oslavte svátky s těmito nepostradatelnými sadami Fenty Skin ! Sada Before-Bed Set pro krásný spánek v krabičce a rty hodné polibku + Body Duo pro hladkou, hydratovanou a pružnou pokožku.

BODY ESSENTIALS

Získejte karibskou pokožku přímo ze sprchy díky těmto tělovým produktům. Začněte peelingem Buff Ryder, jemným tělovým peelingem s jemným pískem a ovocnými enzymy inspirovaným tropickým podnebím. Následně použijte Butta Drop, lahodný olejový tělový krém plný tropických olejů, másel a výtažků.