Zadejte název produktu, značky...

Black Friday
týden.

Black Friday týden 2021 je tady! Týden Black Friday bude nezapomenutelný - spousta akcí na naše nejpopulárnější parfémy, nejžhavější péči o pleť a oblíbené značky make-upu. Produkty vašich oblíbených značek za ceny, kterým nebudete věřit. Jste připraveni využít nabídky Black Friday týdne naplno?

Black Friday týden.

Black Friday týden 2021 je tady!

Týden Black Friday bude nezapomenutelný - spousta akcí na naše nejpopulárnější parfémy, nejžhavější péči o pleť a oblíbené značky make-upu. Produkty vašich obíbených značek za ceny, kterým nebudete věřit. Jste připraveni využít nabídky Black Friday týden naplno?

Číst více

BLACK FRIDAY TÝDEN
19. - 26. listopadu

UŽIJTE SI SLEVU 30% NA NEZLEVNĚNÉ PRODUKTY ZNAČEK ESTÉE LAUDER A LANCÔME:


NABÍDKA
19. - 20. listopadu

PROZKOUMEJTE KOMPLETNÍ NABÍDKY VYBRANÝCH ZNAČEK PRO TUTO AKCI KLIKNUTÍM NA LOGA NÍŽE:

NABÍDKA
21. - 22. listopadu

PROZKOUMEJTE KOMPLETNÍ NABÍDKY VYBRANÝCH ZNAČEK PRO TUTO AKCI KLIKNUTÍM NA LOGA NÍŽE:NABÍDKA
23. - 24. listopadu

PROZKOUMEJTE KOMPLETNÍ NABÍDKY VYBRANÝCH ZNAČEK PRO TUTO AKCI KLIKNUTÍM NA LOGA NÍŽE:


NABÍDKA
25. - 26. listopadu

PROZKOUMEJTE KOMPLETNÍ NABÍDKY VYBRANÝCH ZNAČEK PRO TUTO AKCI KLIKNUTÍM NA LOGA NÍŽE:


ADVENTNÍ KALENDÁŘE

Vyhledávač dárků

Dárková karta

Doprava zdarma

ČASTO KLADENÉ DOTAZY - FAQ

Black Friday je tradice, která vznikla ve Spojených státech v 60. letech 20. století. Tento den, který byl v roce 2010 přijat ve Francii, není vůbec temný, jak by se mohlo zdát z názvu. Naopak! Černý pátek každoročně den po Dni díkůvzdání zahajuje sezónu výprodejů pro vánoční období. Chcete-li využít těchto žhavých nabídek, nenechte si čtvrtý listopadový pátek ujít! V roce 2021 připadá Black Friday na 26.11!

V 60. letech 20. století používali američtí policisté termín "černý pátek" pro označení obrovských davů, které den po Dni díkůvzdání proudily do ulic měst, kde lidé začínali s vánočními nákupy. Název se vžil a dnes jsou výprodeje na Black Friday legendární po celém světě.

26. listopadu 2021 začínají nejlepší nabídky na Black Friday! Tyto žhavé nabídky potrvají celý prodloužený víkend. Je jen na vás, zda je využijete!

From November 26-XX, Black Friday makes up X days of online promotions. And to fully take advantage of these deals when buying your Christmas presents, a Xth day is more than welcome! Cyber Monday lets you finish up your shopping with irresistible prices. But time flies, so don’t waste it!

Ve Francii jsou Cyber Monday a Black Friday jednou velkou prodejní akcí, která probíhá po dobu několika dní. Někdy se dokonce označuje jako kybernetický týden, protože od Black Friday do Cyber Monday jsou všechny akce přístupné online. Navštivte stránky Sephora.cz a objevte naše nejlepší nabídky!