VÍC PRO VAŠE PÓRY. VÍC PRO VAŠI PLEŤ.

S našimi milovanými bázemi a novou PORE Care kolekcí z řady The POREfessional nemůžete sáhnout vedle! Skvělé produkty pro každé beauty dilema.

OBJEVTE

ČIŠTĚNÍ UCPANÝCH PÓRŮ

The POREfessional Get Unblocked hedvábně hladký čistící olej uvolňuje a rozpouští make-up, viditelně uvolňuje póry a zanechává pokožku vyživenou. Póry vypadají čisté a časem méně ucpané a zanešené. 
The POREfessional Deep Retreat is čistí póry a je příjemná a nestahuje. Vidíte tečky, které se objevují, když maska zasychá? Tak to vidíte, jak se z pórů vytahuje olej! Poté masku opláchněte, abyste odhalili viditelně vyčištěné, neucpané póry a zmatněnou, zdravě vypadající pleť.

 

MINIMALIZUJTE VZHLED PÓRŮ

The POREfessional Good Cleanup vytvoří osvěžující pěnu pro příjemný pocit při čištění pórů. Póry vypadají menší a čistější. 
The POREfessional Tight’ N Toned minimalizuje vzhled pórů. Silné AHA jsou vyváženy PHA pro jemnou exfoliaci pokožky a minimalizaci vzhledu pórů. Póry vypadají menší a pleť vypadá okamžitě i postupem času hladší. 

 

SAMETOVĚ HLADKÁ TEXTURA

The POREfessional Speedy Smooth viditelně zjemňuje póry, vyhlazuje nerovnoměrnou texturu a absorbuje přebytečnou povrchovou mastnotu pro dokonalý vzhled pleti. Póry vypadají menší a pleť je okamžitě hebká a svěží.
The POREfessional Smooth Sip obsahuje složení na vodní bázi, které je osvěžující, hladce se roztírá, rychle se vstřebává a poskytuje okamžitou hydrataci po celý den. Pleť je hladká a vyživená, a její textura vypadá časem hladší.

 

BÁZE & SPREJ NA PÓRY

Perfektní PORE rutina pro vaši pleť a póry! První krok k dokonalému make-upu.
The POREfessional kolekce obsahuje báze & fixační sprej, které zatočí s vašimi póry a prodlouží výdrž make-upu. Ideální řešení pro každé beauty dilema.

 

1
/5
STEP 1: ČIŠTĚNÍ

Zkombinujte The POREfessional Get Unblocked s Good Cleanup pro dokonalé odstranění make-up, nečistot a přebytečného mazu z pleti.

2
/5
STEP 2: TONER

Použijte The POREfessional Tight N Toned pro zmenšení vzhledu pórů.

3
/5
STEP 3: HYDRATACE

Použijte The POREfessional Smooth Sip k dokonalé a dlouhotrvající hydrataci pleti a vyhlazení vzhledu pórů.

4
/5
STEP 4: MASKY

Jednou týdně aplikujte The POREfessional Deep Retreat masku pro viditelné zmenšení a hloubkové vyčištění pórů. Denně můžete využívat masku The POREfessional Speedy Smooth, která pomůže s nerovnoměrnou texturou pleti.

5
/5
STEP 5: BÁZE

Dokonale připravte vaši pleť na make-up s bázemi The POREfessional.