Značka Armani ve svých produktech ztělesňuje eleganci, nadčasovost a přirozenou krásu. Produkty jsou inspirovány nekonečnými zkušenostmi a poznatky, které do nich Maestro Giorgio Armani s precizností promítá.
Inspirací jsou mu nejrůznější destinace, příroda a ženská elegance. Zároveň ale odráží i propojení s módními trendy a materiály, které uplaťnuje ve svých kolekcích.
Výsledkem jsou nadčasové ikonické produkty a jejich neustálá inovace pod dohledem Maestra, který se svým jménem podepisuje pod jejich kvalitu. 

<p style="text-align: center;"><img alt="" height="45" src="https://staging-eu02-sephora.demandware.net/on/demandware.static/-/Library-Sites-SephoraV2/cs_CZ/Brandspace/Loga/MY_WAY_bold_blue.png" width="200" /></p>

MY WAY: KYTICE ZÁŘIVĚ BÍLÝCH KVĚTŮ
Objevte MY WAY, novou dámskou vůni od Giorgio Armani, pozvánku, díky které si rozšíříte obzory a zažijete smysluplné okamžiky a setkání po celém světě. MY WAY představuje setkání udržitelně získávaných ingrediencí, kytici zářivo bílých květů uchovávanou ve flakóně jako talisman, metaforu světa.