Here it is. Naše vzrušující vánoční spolupráce s Johnem Legendem začíná!

Objevit


4 Položky
  • KORRES

    Korres Nourishing Hair Mask

    Maska na suché vlasy
    125 ml

    259,00 Kč

    207.20 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    560,00 Kč

    -53%

    31
  • KORRES

    Korres Wild Rose

    Rozjasňující denní krém pro normální a smíšenou pleť
    40 ml

    339,00 Kč

    847.50 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    690,00 Kč

    -50%

    Žádné recenze

  • KORRES

    Korres Wild Rose

    Dvoufázový rozjasňující Booster s 15% Vitaminem C
    30 ml

    649,00 Kč

    2 163.33 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 300,00 Kč

    -50%

    1
  • KORRES

    Korres Wild Rose 24h

    Rozjasňující krém pro normální a suchou pleť
    40 ml

    339,00 Kč

    847.50 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    690,00 Kč

    -50%

    2

Viděli jste 4 produktů z 4