Všechny produkty

COLOR WOW



6 Položky
  • COLOR WOW

    Root Cover Up

    Barvicí prášek na kořínky
    Bronz (2,1 g)

    649,00 Kč

    30 904.76 Kč / 100g

    Nejnižší cena :

    930,00 Kč

    -30%

    568

    K dispozici v 3 odstínech

  • Exkluzivně

    COLOR WOW

    Xtra Large Bombshell Volumizer

    Pěna pro zvětšení objemu
    200 ml

    750,00 Kč

    375.00 Kč / 100ml

    2303
  • Exkluzivně

    COLOR WOW

    120 ml

    660,00 Kč

    550.00 Kč / 100ml

    1093
  • COLOR WOW

    COLOR SECURITY SHAMPOO 250ML

    590,00 Kč

    236.00 Kč / 100ml

    1269
  • Exkluzivně

    COLOR WOW

    Color Security Conditioner

    Kondicionér pro jemné vlasy
    250 ml

    660,00 Kč

    264.00 Kč / 100ml

    616
  • Exkluzivně

    COLOR WOW

    Color Security Conditioner

    Kondicionér pro pevné vlasy
    250 ml

    660,00 Kč

    264.00 Kč / 100ml

    322

Viděli jste 6 produktů z 6