HOT nabídka! Až -40% na vybrané produkty

Objevit

Veganské vůně

SEPHORA je místo pro zábavné objevování kosmetiky pro vegany. Pokud sháníte vůni bez složek živočišného původu, jste na správném místě. Všechny kousky, které tady najdete, se skládají z rostlinných ingrediencí a patří mezi ně například parfémy Narciso Rodriguez, ikonické vůně Chloé, Floral Street a také minimalistické parfémy Calvin Klein.



31 Položky
  • JEAN PAUL GAULTIER

    Gaultier Divine

    Eau de Parfum
    30 ml

    Již od

    2 350,00 Kč

    7 833.33 Kč / 100ml

    2570

    K dispozici v 4 variantách

  • NARCISO RODRIGUEZ

    All Of Me

    Parfémová voda
    30 ml

    Již od

    1 990,00 Kč

    6 633.33 Kč / 100ml

    2108

    K dispozici v 3 variantách

  • Hot on social

    SOL DE JANEIRO

    Brazilian Crush Cheirosa 68

    Parfémovaná mlha
    90 ml

    Již od

    590,00 Kč

    655.56 Kč / 100ml

    3804

    K dispozici v 2 variantách

  • Exkluzivně

    THE 7 VIRTUES

    Lotus Pear

    Parfémová voda
    50 ml

    2 290,00 Kč

    4 580.00 Kč / 100ml

    277
  • NARCISO RODRIGUEZ

    NARCISO Cristal

    Parfémová voda
    50 ml

    Již od

    2 920,00 Kč

    5 840.00 Kč / 100ml

    993

    K dispozici v 3 variantách

  • ISSEY MIYAKE

    L'EAU D'ISSEY EAU&MAGNOLIA 50ML

    Již od

    2 360,00 Kč

    4 720.00 Kč / 100ml

    5

    K dispozici v 2 variantách

  • ISSEY MIYAKE

    L'EAU D'ISSEY HOMME EAU&CEDRE 50ML

    Již od

    1 990,00 Kč

    3 980.00 Kč / 100ml

    3

    K dispozici v 2 variantách

  • CHLOÉ

    30 ml

    Již od

    2 060,00 Kč

    6 866.67 Kč / 100ml

    1

    K dispozici v 3 variantách

  • CALVIN KLEIN

    50 ml

    Již od

    1 290,00 Kč

    2 580.00 Kč / 100ml

    2

    K dispozici v 3 variantách

  • JEAN PAUL GAULTIER

    Scandal Man

    Toaletní voda
    50 ml - Doplnitelné

    Již od

    2 540,00 Kč

    5 080.00 Kč / 100ml

    3199

    K dispozici v 3 variantách

  • CHLOÉ

    Chloé Rose Naturelle

    Parfémová voda
    30 ml

    Již od

    2 110,00 Kč

    7 033.33 Kč / 100ml

    1

    K dispozici v 5 variantách

  • RABANNE FRAGRANCES

    Phantom Shower Gel

    Sprchový gel
    150 ml

    1 190,00 Kč

    793.33 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • RABANNE FRAGRANCES

    Phantom Deo Spray

    Deodorant ve spreji
    150 ml

    1 190,00 Kč

    793.33 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • RABANNE FRAGRANCES

    PHANTOM

    Eau de Toilette
    50 ml

    Již od

    2 340,00 Kč

    4 680.00 Kč / 100ml

    9780

    K dispozici v 4 variantách

  • RABANNE FRAGRANCES

    75 g

    990,00 Kč

    1 320.00 Kč / 100g

    Žádné recenze

  • Pouze online

    THE 7 VIRTUES

    Vanilla Woods

    Parfémová voda
    50 ml

    2 520,00 Kč

    5 040.00 Kč / 100ml

    1194
  • Pouze online

    THE 7 VIRTUES

    Santal Vanille

    Parfémová voda
    50 ml

    2 520,00 Kč

    5 040.00 Kč / 100ml

    313
  • Exkluzivně

    100BON

    10 ml

    450,00 Kč

    4 500.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • CAROLINA HERRERA

    212 Heroes Edt

    Toaletní voda
    50 ml

    Již od

    2 280,00 Kč

    4 560.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

    K dispozici v 2 variantách

  • Exkluzivně

    100BON

    200 ml

    939,00 Kč

    469.50 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • Exkluzivně

    100BON

    Pleasant Dreams Spray Aromachologique

    Sprej na podporu usínání
    30 ml

    530,00 Kč

    1 766.67 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • Exkluzivně

    100BON

    10 ml

    450,00 Kč

    4 500.00 Kč / 100ml

    1
  • RABANNE FRAGRANCES

    Invictus Victory

    Eau de parfum Extreme
    50 ml

    2 590,00 Kč

    5 180.00 Kč / 100ml

    1874
  • CALVIN KLEIN

    CK Everyone

    Toaletní voda
    50 ml

    Již od

    1 220,00 Kč

    2 440.00 Kč / 100ml

    1472

    K dispozici v 3 variantách

Viděli jste 24 produktů z 31

Nechejte se okouzlit veganskými parfémy

Veganské parfémy a vůně neobsahují složky živočišného původu, ale stojí na rostlinných ingrediencích. Výrobci vegan vůní vás mnohdy potěší také etickým a udržitelným způsobem, kterým přistují k výrobě.

Jaké látky živočišného původu se mohou objevit v konvenčních vůních

V parfémářském průmyslu se používá například ambra – látka vylučovaná kytovci, v parfémech slouží jako fixátor a zvýrazňovač vůně. Ve složení vůní můžete objevit také civet, kastoreum nebo musk – látky pocházející ze žláz muflonů, cibetek nebo bobrů. K dalším složkám patří včelí produkty, jako je med či vosk.

Ruku v ruce s veganstvím jde i udržitelnost

Výrobci vůní čím dál tím častěji uvažují nad udržitelností a přichází s možností doplnění parfémů – designový flakon jde po vypotřebování otevřít a doplnit (SEPHORA refill – doplnitelné vůně).

Máte jasno, že chcete veganskou vůni, ale nevíte jakou přesně? Podívejte se na průvodce výběrem vůní.

Například: name@example.com