Cílená péče

Každá pleť je originál a potřebuje k dosažení dokonalosti něco jiného. Vyhlazení vrásek. Rozjasnění pleti. Stažení pórů. Odstranění pigmentových skvrn nebo zmírnění začervenání. Ujasněte si, co vás trápí, a vyberte si správně cílenou péči o pleť. Zaměříte se tak na řešení konkrétního problému a posunete hranice v péči o svou krásu.



1 195 Položky
  • Novinka

    AESTURA

    ATOBARRIER365 Crème

    Krém pro hydrataci a posílení kožní bariéry
    80 ml

    Již od

    495,00 Kč

    962.50 Kč / 100ml

    1237

    K dispozici v 2 variantách

  • Novinka

    RHODE

    Glazing Milk

    Hydratační esence s ceramidy
    124ml

    1 030,00 Kč

    830.65 Kč / 100ml

    2600
  • Novinka

    RHODE

    Glazing Milk

    Mini hydratační esence s ceramidy
    50ml

    635,00 Kč

    1 270.00 Kč / 100ml

    2600
  • Novinka

    RHODE

    Glazing Mist

    Hydratační pleťový sprej
    80ml

    955,00 Kč

    1 193.75 Kč / 100ml

    751
  • Novinka

    RHODE

    Barrier Butter

    Intenzivní hydratační krém
    100ml

    1 150,00 Kč

    1 150.00 Kč / 100ml

    709
  • Novinka

    RHODE

    Barrier Restore Cream

    Zklidňující denní hydratační krém
    50ml

    1 030,00 Kč

    2 060.00 Kč / 100ml

    315
  • Novinka

    RHODE

    Peptide Glazing Fluid

    Hydratační gelové sérum
    50ml

    1 030,00 Kč

    2 060.00 Kč / 100ml

    394
  • Novinka

    RHODE

    Glazing Mist

    Mini hydratační pleťový sprej
    30ml

    635,00 Kč

    2 116.67 Kč / 100ml

    751
  • Novinka

    RHODE

    Pineapple Refresh

    Čisticí gel
    150ml

    955,00 Kč

    636.67 Kč / 100ml

    383
  • Novinka

    RHODE

    Barrier Butter

    Mini intenzivní hydratační balzám
    40ml

    710,00 Kč

    1 775.00 Kč / 100ml

    709
  • Novinka

    RHODE

    Barrier Restore Cream

    Mini zklidňující hydratační krém
    30ml

    635,00 Kč

    2 116.67 Kč / 100ml

    315
  • Novinka

    RHODE

    Caffeine Reset

    Krémová maska
    50ml

    1 225,00 Kč

    2 450.00 Kč / 100ml

    352
  • Novinka

    RHODE

    Peptide Glazing Fluid

    Mini hydratační gelové sérum
    15ml

    635,00 Kč

    4 233.33 Kč / 100ml

    395
  • Novinka

    RHODE

    Pineapple Refresh

    Mini čisticí gel s polyglutamovou kyselinou
    40ml

    565,00 Kč

    1 412.50 Kč / 100ml

    383
  • SHISEIDO

    Shikulime Moisturizer

    Hydratační krém
    50 ml

    1 020,00 Kč

    2 040.00 Kč / 100ml

    486
  • SHISEIDO

    170 ml

    2 269,00 Kč

    1 334.71 Kč / 100ml

    13
  • SISLEY

    Super Soin Solaire Teinté

    Krém na opalování
    N°1 Natural

    4 290,00 Kč

    10 725.00 Kč / 100ml

    12

    K dispozici v 2 variantách

  • Novinka

    1 290,00 Kč

    1 032.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • Novinka

    BIODANCE

    Rejuvenating Caviar PDRN Mask

    Regenerační maska s kaviárem a PDRN
    x 1

    Již od

    150,00 Kč

    441.18 Kč / 100g

    6

    K dispozici v 2 variantách

  • Pouze online

    MURAD

    Hydro-Dynamic Quenching Essence

    Hydratační pleťová esence
    30 ml

    3 060,00 Kč

    10 200.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • KIEHL'S SINCE 1851

    Ultra Facial Cream

    hydratační krém na obličej
    28 ml

    Již od

    740,00 Kč

    2 642.86 Kč / 100ml

    Žádné recenze

    K dispozici v 2 variantách

  • KIEHL'S SINCE 1851

    Calendula Herbal-Extract

    měsíčkový tonik na obličej
    250 ml

    1 250,00 Kč

    500.00 Kč / 100ml

    216
  • KIEHL'S SINCE 1851

    50 ml

    2 290,00 Kč

    4 580.00 Kč / 100ml

    418
  • 2 290,00 Kč

    4 580.00 Kč / 100ml

    1080

Viděli jste 24 produktů z 1195

Sephora umí reagovat na veškeré potřeby vaší pleti. Nechejte se vést výběrem takové péče, která dokáže vaší pleti přinést všechno, co potřebuje, aby zářila zdravím. hydratační krém Clinique, zatímco mastná pleť si zamiluje nabídku matující péče. Najděte si v široké kolekci pleťových pečujících produktů od Sephora tu pravou péči odpovídající vašim potřebám a problémům pleti, ať už je to jakýkoli typ; od denního krému přes obličejovou masku až po sérum.

Například: name@example.com