Here it is. Naše vzrušující vánoční spolupráce s Johnem Legendem začíná!

Objevit

Intenzivní hydratace pokožky

Suché a zranitelné typy pleti konečně našly dokonalou každodenní péči s hydratačním účinkem! Hydratační krém nebo maska pleti poskytují výživu, kterou tolik potřebuje. Smíšená a mastná pleť si také přijdou na své díky inovativnímu složení, které vede k rychlému vstřebávání.



553 Položky
  • DIOR

    50 ml

    1 950,00 Kč

    3 900.00 Kč / 100ml

    15
  • 2 879,00 Kč

    5 758.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    3 390,00 Kč

    -15%

    11
  • LANCOME

    Nutrix

    Výživný a zklidňující bohatý krém
    NUTRIX FACE CREAM 50ML

    889,00 Kč

    1 778.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 190,00 Kč

    -25%

    1
  • Pouze online

    YOUTH TO THE PEOPLE

    118 ml

    489,00 Kč

    414.41 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    649,00 Kč

    -24%

    1257
  • CHANEL

    15g

    2 130,00 Kč

    14 200.00 Kč / 100g

    Žádné recenze

  • CHANEL

    N°1 DE CHANEL SERUM

    Revitalizační Sérum
    30ml

    Již od

    2 678,00 Kč

    8 926.67 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    2 706,00 Kč

    Žádné recenze

    K dispozici v 2 variantách

  • Exkluzivně

    SEPHORA COLLECTION

    Matte Moisturizer

    Matující hydratační krém
    50 ml

    219,00 Kč

    438.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    430,00 Kč

    -49%

    30
  • Exkluzivně

    REN CLEAN SKINCARE

    50 ml

    779,00 Kč

    1 558.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 390,00 Kč

    -44%

    201
  • Exkluzivně

    MERCI HANDY

    Serum Miracle

    Pleťové sérum
    30 ml

    309,00 Kč

    1 030.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    630,00 Kč

    -51%

    Žádné recenze

  • BIOTHERM

    Aquasource Cica Nutri Cream

    Hydratační krém
    50 ml

    779,00 Kč

    1 558.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 290,00 Kč

    -39%

    2
  • Exkluzivně

    THE INKEY LIST

    Peptide Moisturizer

    Zpevňující peptidový hydratační krém
    50 ml

    425,00 Kč

    850.00 Kč / 100ml

    338
  • HELENA RUBINSTEIN

    Re-Plasty Pro Filler

    Sérum proti vráskám
    50 ml

    11 990,00 Kč

    23 980.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • BIOTHERM

    Cera Repair Barrier Cream

    Hydratační krém
    50 ml

    1 059,00 Kč

    2 118.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 670,00 Kč

    -36%

    4
  • CHANEL

    LA SOLUTION 10 DE CHANEL

    Krém na citlivou pleť
    30 ml

    1 892,00 Kč

    6 306.67 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 912,00 Kč

    Žádné recenze

  • 1 859,00 Kč

    1 859.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 880,00 Kč

    Žádné recenze

  • ERBORIAN

    Bamboo Super Serum

    Hydratační sérum
    30 ml

    779,00 Kč

    2 596.67 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 120,00 Kč

    -30%

    188
  • ERBORIAN

    Yuza Super Sérum

    Vyživující sérum
    30 ml

    1 490,00 Kč

    4 966.67 Kč / 100ml

    137
  • ERBORIAN

    Ginseng Super Serum

    Sérum proti stárnutí pleti
    30 ml

    1 790,00 Kč

    5 966.67 Kč / 100ml

    226
  • ERBORIAN

    Red Pepper Super Sérum

    Rozjasňující sérum
    RED PEPPER SUPER SERUM 30ML

    1 490,00 Kč

    4 966.67 Kč / 100ml

    128
  • Exkluzivně

    DRUNK ELEPHANT

    C-Firma™ Fresh Day Serum

    Sérum S Vitamínem C
    28 ml

    2 150,00 Kč

    7 678.57 Kč / 100ml

    3387
  • Pouze online

    CHANEL

    150ml

    1 349,00 Kč

    899.33 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 690,00 Kč

    Žádné recenze

  • Exkluzivně

    DRUNK ELEPHANT

    O-Bloos Rosi Drops

    Sérum Na Pleť
    30 ml

    1 050,00 Kč

    3 500.00 Kč / 100ml

    613
  • Novinka

    SUMMER FRIDAYS

    Cloud Dew Gel Cream Moisturizer

    Hydratační pleťový gel-krém
    15 ml

    Již od

    480,00 Kč

    3 200.00 Kč / 100ml

    29

    K dispozici v 2 variantách

  • CHANEL

    10g

    869,00 Kč

    8 690.00 Kč / 100g

    Nejnižší cena :

    880,00 Kč

    1

Viděli jste 24 produktů z 553

Hydratace pleti patří ke každodenním etapám péče, které bychom neměli přeskakovat, pokud chceme mít pleť mladistvou a krásnou. Sephora vám nabízí řadu ultra-hydratačních krémů a dalších přípravků, které povzbudí všechny typy pleti: důležité je vybrat si to, co potřebuje ta vaše. Suchá a dehydratovaná pleť si vyžadují dokonalou kombinaci hydratace a výživy. Zaměřte se na bohatou a komplexní texturu například v podobě krém Lancôme, gel Clinique nebo hydratační balzám Estée Lauder pro celoročně krásnou a hydratovanou pleť.