Vonná Svíčka Ellipse Wild Berry & Beets

0 hodnocení
Vonná Svíčka Ellipse Wild Berry & Beets
739.00Kč (1)
163.13Kč / 100g
Nejnižší cena : 990.00Kč -25% (2)
Se svíčkou WoodWick® Ellipse s technologií HearthWick® si můžete kdekoli navodit hřejivou a uvolňuj ... Více informací

739.00Kč (1)
163.13Kč / 100g
Nejnižší cena : 990.00Kč -25% (2)
Akce
Nabídka končí 24/12/2023

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
692927
null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 4 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Se svíčkou WoodWick® Ellipse s technologií HearthWick® si můžete kdekoli navodit hřejivou a uvolňující atmosféru hořícího krbu. Syté vůně, radostně tančící plamen a uklidňující zvuk syčícího dřeva - jak je nemilovat? WILD BERRY & BEETS - Vůně trpkých lesních bobulí přerušovaná sladkostí řepy doplněná tóny dubu, pomeranče a kosatce. Vrchní tóny: Máta, jahoda, malina Střední tóny: Řepa, pomeranč, borůvky Spodní tóny: Pačuli, dub, kosatec

 • tab tips Návod k použití
  Aby svíčka dobře hořela a dosáhla maximální doby uvolňování vůně, je třeba dodržovat několik jednoduchých rad: - Nejdůležitější je první zapálení svíčky. Svíčka by měla hořet tak dlouho, aby se vosk roztavil až k okraji sklenice, tj. alespoň 2-4 hodiny. Tímto způsobem roztavený vosk pokryje celý horní povrch svíčky a zabrání "tunelování". - Je třeba pamatovat na to, aby na povrchu vosku nezůstaly zbytky spáleného knotu, zápalek nebo jiných nečistot. - Při zapalování svíčky ji položte na žáruvzdorný povrch a nikdy nepoužívejte poškozenou nebo prasklou svíčku.
 • tab olfactory Čichové tóny
  Vrchní tóny: Máta, jahoda, malina Střední tóny: Řepa, pomeranč, borůvky Spodní tóny: Pačuli, dub, kosatec
 • Recenze

WoodWick® rozpaluje smysly stylovými výrobky, které kombinují pečlivě vybrané suroviny. Svíčky WoodWick® se vyznačují přírodními dřevěnými knoty, které při hoření vydávají uklidňující zvuk praskajícího dřeva a zároveň naplňují domov autentickou, osobitou vůní.