Veil Powder Brush - Štětec na pudr

0 hodnocení
Veil Powder Brush - Štětec na pudr
1 540.00Kč (1)
11 000.00Kč / 100g
Limitovaná edice cestovního štětce na pudr s exkluzivní kresbou londýnské ilustrátorky Katie Scott. ... Více informací

1 540.00Kč (1)
11 000.00Kč / 100g
NOVINKA

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
706225
null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 4 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Limitovaná edice cestovního štětce na pudr s exkluzivní kresbou londýnské ilustrátorky Katie Scott. Štětec je vyroben z velmi měkkých veganských štětin, které nebyly testovány na zvířatech. Byl schválen organizací PETA a zajišťuje přesné nabrání a rozložení správného množství pudru. Vysoce kvalitní štětiny z materiálu Taklon zajišťují rovnoměrný výsledný efekt.


  VLASTNOSTI A VÝHODY

  - Ultrajemné štětiny z materiálu Taklon schválené organizací PETA

  - Limitovaná edice vyrobená podle návrhu londýnské umělkyně Katie Scottové

  - Cestovní formát

  - Dokonale zachytí a rozdělí správné množství pudru

  - Veganské složení, netestováno na zvířatech

 • tab tips Návod k použití

  Naneste závěrečný pudr na celý obličej pouze špičkami štětinek. Bronzer a tvářenku nanášejte bočními stranami štětce. Mezi jednotlivými aplikacemi štětec jemně otřete kapesníkem.

 • Recenze

Značka Hourglass revolučním způsobem spojuje vědu, krásu a luxus a je uznávána pro svá špičková složení, technologické inovace a neutuchající snahu o nalézání svých nových podob.

Smyslové textury, palety moderních barev a elegantní obaly na míru – to vše jsou také charakteristické rysy této průkopnické značky