The Ritual of Karma Scented Candle - Vonná svíčka

0 hodnocení
The Ritual of Karma Scented Candle - Vonná svíčka
520.00Kč (1)
179.31Kč / 100g
Vytvořte si doma hřejivou letní atmosféru s vonnou svíčkou The Ritual of Karma. Vychutnejte si ... Více informací

520.00Kč (1)
179.31Kč / 100g

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
692251
Beauty night je tady!✨

*Akce se nevztahuje na již zlevněné produkty, dárkové karty, Sephora Collection Paletku osmi očních stínů a a na značky Tarte, Gisou, Kenzoki, Rare Beauty, Tata Harper, The Ordinary, Pat McGrath Labs, Sephora Favorites, Baobab Collection, R.E.M. Beauty, Supergoop, Neom Organics London, Make Up By Mario. Akce nelze kombinovat.

null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 4 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

Dárek duo produktů

*Nabídka platí do vyčerpání zásob. Nevztahuje se na dárkové sady Rituals. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Vytvořte si doma hřejivou letní atmosféru s vonnou svíčkou The Ritual of Karma.

  Vychutnejte si jemnou sladkou vůni lotosu v kombinaci s povzbuzujícím bílým čajem po dobu až 50 hodin. Přeneste se do vzdálené rajské země s těmito slunečnými, osvěžujícími tóny vůně. Tato energizující, jiskřivá kompozice se otevírá výbuchem svěžesti bergamotu a grapefruitu, který

  poté přechází do tlumených tónů lotosu, pomerančového květu a šeříku. S tóny pižma a santalového dřeva v základu kompozice bude tato vůně ještě dlouho naplňovat letní večery. Pokud chcete zážitek z vůně umocnit, zkombinujte ji s vonnými tyčinkami The Ritual of Karma a vneste do svého domova letní náladu.

 • tab tips Návod k použití

  Aby svíčka hořela rovnoměrně, nechte ji poprvé hořet asi 3-4 hodiny nebo dokud není vrchní vrstva zcela tekutá. Při každém zapálení svíčky zastřihněte knot, abyste zabránili tvorbě sazí.

 • tab more info Více informací

  Lotosový květ - Lotosový květ je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své uklidňující a pečující vlastnosti. BÍLÝ ČAJ - Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízenýpředevším v Číně. Nověji se pěstuje ve východnímNepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance aIndii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým akordem. Říká se, že bílý čaj povznáší smysly.

 • tab ingredients Složky
  CIS-4-TERT-BUTYLCYCLOHEXYL ACETATE, BENZYL SALICYLATE, Α-HEXYLCINNAMALDEHYDE, CITRONELLOL, PIPERONAL, LINALYL ACETATE, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-OCTAHYDRO-2,3,8,8-TETRAMETHYL-2-NAPHTHYL)ETHAN-1-ONE, 3-METHYL-4-(2,6,6-TRIMETHYL-2-CYCLOHEXEN-1-YL)-3-BUTEN-2-ONE, LIMONENE, 3-P-CUMENYL-2-METHYLPROPIONALDEHYDE, LINALOOL, ISOEUGENOL.
 • tab olfactory Čichové tóny

  Bílý čaj a lotos

 • Recenze

Filosofie značky Rituals je velice jednoduchá: štěstí se děje z malých věcí.
Transformujeme každodenní rutinu na okamžiky čistého potěšení s krásnými smyslnými produkty.
Naším hlavním cílem je poskytnout každému člověku dotek luxusu.