T-mat - Parfémová voda

0 hodnocení
T-mat - Parfémová voda
1 590.00Kč (1)
3 975.00Kč / 100ml
T-mat; je kvintesencí ŽENSKOSTI.Je to vůně Svěžesti, Mládí a Štěst ... Více informací

1 590.00Kč (1)
3 975.00Kč / 100ml

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
486230
null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 4 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  T-mat; je kvintesencí ŽENSKOSTI.

  Je to vůně Svěžesti, Mládí a Štěstí.

  Je vytvořený pro pěkné, částečně buřičské milovnice Svobody, které vášnivě žijí a těší se každým okamžikem života, nezávisle na věku.
  Žena T-mat; jest veselá, odvážná, oslnivá a velmi smyslová. Jednoduše fascinující a výjimečná. Nádherná kompozice vůně T-mat; je založena na stálé filozofii: syntéze japonského minimalizmu a západní avantgardy, kde šumící citronová svěžest se prolíná se smyslovou vůní ženských květů a přenádhernými gurmánskými akordy.

  V notě hlavy je možné vycítit osvěžující vůni citronu, mandarinky, šťavnaté hrušky a máty. Smyslovou notu srdce tvoří ženské květy: konvalinka, frézie a brambořík.
  V notě základu vůni věnčí krystalické pižmo, jak rovněž sladké „výborné” gurmánské akordy, které zdůrazňují eleganci a smyslnost ženy, která používá parfém T-mat;. Kompozice vůně, je jak japonský styl, je to originální příjemnost a svěžest.                

   

 • tab ingredients Složky
  ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 40-B) - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LIMONENE - BHT - CINNAMYL ALCOHOL - CITRAL - CITRONELLOL - GERANIOL - HYDROXYCITRONELLAL - ISOEUGENOL - LINALOOL

  Složení produktu se může lišit, prosíme vždy zkontrolujte složení na obalu produktu.
 • tab olfactory Čichové tóny
  Kompozice vůně: svěží, ovocná a květinová vůně.
 • Recenze

Masaki Matsushima je japonský módní návrhář. V roce 1992 si založil vlastní firmu "Masaki Matsushima International" a od té doby pravidelně představuje své kolekce v Tokiu, Paříži a po celém světě.
Od roku 1999 realizuje francouzský Parfumérský dům Panouge společné vize návrháře Masaki Matsushima a talentovaného francouzského parfuméra Jeana Jacquesa. Díky této kreativní spolupráci vznikla skvělá, unikátní a velmi osobitá kolekce parfémů.