SUBLIMAGE LE SOIN PERFECTEUR ROZJASŇUJÍCÍ PODKLADOVÝ HYDRATAČNÍ KRÉM SUBLIMAGE LE SOIN PERFECTEUR ROZJASŇUJÍCÍ PODKLADOVÝ HYDRATAČNÍ KRÉM

N/A
SUBLIMAGE Le Soin Perfecteur se může použít jako hydratační krém, podklad pod make-up nebo pro jemné ... Více informací
N/A
574465
 • tab description Popis

  SUBLIMAGE Le Soin Perfecteur se může použít jako hydratační krém, podklad pod make-up nebo pro jemné rozjasnění pleti. Jeho jedinečné složení obsahuje antioxidant, intenzivní vodu z vanilkovníku plocholistého (Vanilla planifolia), a kyselinu hyaluronovou pro hydratovanou, hladkou a chráněnou pleť. Je obohaceno o zdokonalující perleťové částečky, díky nimž krém obnovuje zářivost a vytváří jasný vzhled pleti.
  Po aplikaci krém vyplňuje pleť a zanechává na ní svěží záři. Jemné vrásky a nedokonalosti se jeví rozmazané a póry jsou méně viditelné. Pleť je dokonale připravená na make-up.


  Pro ještě větší prozáření pleti používejte krém SUBLIMAGE Le Soin Perfecteur v kombinaci s make-upem SUBLIMAGE Le Teint.

 • tab tips Návod k použití
  SUBLIMAGE Le Soin Perfecteur: jeden krok a tři různá použití.

  . Jako denní hydratační krém: každé ráno naneste trochu krému o velikosti hrášku na celý obličej.
  . Jako báze pro větší rozjasnění pleti: aplikujte na celý obličej po použití krému SUBLIMAGE La Crème nebo SUBLIMAGE L’Extrait de Crème a poté naneste make-up SUBLIMAGE Le Teint.
  . Pro jemné rozjasnění pleti: Naneste na vyvýšená místa na obličeji, abyste obnovila záři své pleti během dne: poklepejte na vrcholky lícních kostí, hřbet nosu a na vrcholek horního rtu.