Lotus Pear - Parfémová voda

0 hodnocení
Lotus Pear - Parfémová voda
2 290.00Kč (1)
4 580.00Kč / 100ml
Tato ovocně-květinová vůně je veselý, koketní parfém s dlouhotrvající sladkou svěžestí. Šťavnatá ... Více informací

2 290.00Kč (1)
4 580.00Kč / 100ml

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
586716
null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 4 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Tato ovocně-květinová vůně je veselý, koketní parfém s dlouhotrvající sladkou svěžestí. Šťavnatá Williamsova hruška a broskev se setkávají s jemnými květinami růže a pomerančovníku, jasmínu, lotosového květu a gardénie. S pelargonií z udržitelných zdrojů z Egypta. Díky partnerství s organizací Days for Girls pomůže tento parfém podpořit spravedlivou menstruaci pro 700 dívek a mladých žen v Nepálu.

  O vůni:

  Vůně Lotus Pear má aromaterapeutické účinky: zlepšuje soustředění, vyrovnává náladu a nabízí pocit blaženosti. Tento parfém je hypoalergenní, napuštěný organickým alkoholem z cukrové třtiny, vyrobený z 22 % vonných olejů pro dlouhotrvající čistou vůni.


  Informace o lahvičce: 

  7 ctností se spojilo, aby podpořilo mezinárodní organizaci Days for Girls, která prosazuje spravedlnost, zdraví, důstojnost a příležitosti pro ženy a dívky a proměňuje menstruaci v cestu. Při uvedení na trh LOTUS PEAR tak pomůže ukončit menstruační chudobu 700 dívek a mladých žen v Nepálu. 

  Naší mantrou v The 7 Virtues je MAKE PERFUME NOT WAR. Parfémy jsou vyráběny z přírodních, organických a fair trade esenciálních olejů, které podporují rodiny v zemích obnovujících se po válce nebo válečných konfliktech. Věříme, že transparentnost je klíčová, takže viditelně skrze samotný parfém si můžete přečíst, odkud vonné oleje pochází a jaké jsou jejich aromaterapeutické léčivé účinky. 

  Nádherné 3D umělecké dílo Williamsovy hrušky a lotosového květu navrhl populární kolumbijský umělec Daniel Aristizabal Arias. Lotosový květ symbolizuje znovuzrození, to, že se můžeme znovu objevit a rozkvést. 

 • tab tips Návod k použití

  Doporučené použití:

  - Vůně 7 ctností míru byly navrženy tak, aby se daly vzájemně vrstvit a vytvořily váš vlastní jedinečný parfém míru.

  - Nastříkejte hojně na pulzní body, protože vůně se zintenzivní s teplem vašeho těla.  

  - Nechte tyto vůně splynout s vašimi přirozenými feromony a připravte se na nekonečné komplimenty.  

  - Po aplikaci se vyhněte tření zápěstí o sebe, protože tím se vůně rozkládá a rychleji vyprchá.  

  - Pokud nosíte naše parfémy na zápěstí, nezapomeňte je znovu nanést po častém mytí rukou.  

  - Protože tento parfém obsahuje organický alkohol z cukrové třtiny, působí také jako dezinfekční prostředek a udržuje vaši pokožku svěží a čistou.


  Pokyny pro recyklaci: Vložte do zásoby parfém, který je vhodný pro použití v domácnosti: Krabička je recyklovatelná a získala certifikát FSC. Papír FSC je vyroben z odpovědně získávaných dřevěných vláken, FSC je důležitý standard, který vyžaduje 7 ctností u všech obalů krabiček. 

 • tab ingredients Složky
  ALCOOL DE SUCRE DE CANNE BIOLOGIQUE, PIRUM, EAU, SALICYLATE DE BENZYLE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, COUMARINE, LINALOL, ALCOOL DE BENZYLE, FARNESOL, GERANIOL, CITRONELLOL, BENZOATE DE BENZYLE, CITRAL
 • tab olfactory Čichové tóny

  Rodina vůní: Květiny

  Typ vůně: Ovocně-květinová vůně

  Klíčové tóny: Williamsova hruška, lotosový květ, gardénie 

 • Recenze

The 7 Virtues při výrobě svých parfémů používá přírodní, organické fair trade éterické oleje, které pomáhají zemědělcům při obnově jejich podnikání po válce nebo konfliktu. Jejich parfémy jsou hypoalergenní, vyrobené z organického alkoholu z cukrové třtiny a obsahují více než 22% vonných olejů, které zajistí dlouhotrvající vůni.