Loewe 7 - Toaletní voda

0 hodnocení
Loewe 7 - Toaletní voda
2 280.00Kč
Vůně inspirovaná nejvzdálenějšími částmi vesmíru, pocit věčného tajemství.Originální a intenzivní ... Více informací

2 990.00Kč (1)
2 990.00Kč / 100ml
EXKLUZIVNĚ

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
547245

*Akce se nevztahuje na již zlevněné produkty a na značky Baobab Collection, Neom Organics London. Akce nelze kombinovat. Nabídka platí na nákup všech produktů (kromě dárkových karet) v minimální hodnotě 1 500 Kč, přičemž slevový kód se uplatní pouze na nezlevněné produkty uvedené kategorie.

null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 3 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Vůně inspirovaná nejvzdálenějšími částmi vesmíru, pocit věčného tajemství.


  Originální a intenzivní toaletní voda LOEWE 7 se skládá ze sedmi ingrediencí, včetně kadidla, bobulí červeného pepře a červeného jablka.


  Toaletní voda LOEWE 7 je prodávána v poloprůhledné skleněné baňce v kovovém odstínu půlnoční modré.

 • tab ingredients Složky
  MANZANA ROJA, NEROLI DE MARRUECOS, ESENCIA DE BAYAS DE PIMIENTA, ABSOLUTO DE INCIENSO, CEDRO DEL ATLAS DE MARRUECOS, VETIVER, ALMIZCLE
 • tab olfactory Čichové tóny
  dřevitě-květinová vůně
 • Recenze

SBĚRATELSKÉ DÍLY BOTANICKÉ DUHY
Každá vůně LOEWE Botanical Rainbow je odvážná a individuální, ale každá má v rámci kolekce svůj harmonický chromatický nebo čichový protějšek. Prozkoumejte hravé a výrazné možnosti nošení více vůní současně na různých částech těla a založte si vlastní jedinečnou kolekci.