I Want Choo - Parfemová voda
Bezpečná platba
Bezplatné vyzvednutí již za 2 hodiny
Chcete-li zkontrolovat dostupnost produktu, vyberte svou oblíbenou prodejnu.
Více informací o dodání a vrácení zboží
*Akce se nevztahuje na již zlevněné produkty, dárkové karty a na značky Tarte, Gisou, Kenzoki, Rare Beauty, Tata Harper, The Ordinary, Pat McGrath Labs, Sephora Favorites, Baobab Collection, R.E.M. Beauty, Supergoop, Neom Organics London, Make Up By Mario. Akce nelze kombinovat.
*Při nákupu jakékoliv vůně získáte jako dárek box s 9 vzorky. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.
-
Popis
‘I Want Choo’ je radostnou a silnou orientální, květinovou vůní se svůdným nádechem.
Horní citrusový akord kontrastuje s jemnými sametovými broskovými nuancemi.
Fascinující, téměř hypnotická červená pavoučí lilie se v srdci snoubí s teplými vanilkovými tóny a jasmínec sambac a odhaluje tak své rozhodné a odvážné kouzlo.
Duo bohatých intenzivích tónů vanilky a benzoinu celou vůni ukotvuje a propůjčuje jí eleganci a slavnostní nádech.
-
Složky
ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, AQUA (WATER), ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, BHT, CI 14700 (RED 4), CI 19140 (YELLOW 5), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, COUMARIN, CITRONELLOL, CITRAL, FARNESOL, BENZYL ALCOHOL, GERANIOL, BENZYL BENZOATE -
Čichové tóny
Orientální květinové
Vrchní tóny: mandarinkový džus, sametová broskev
. Srdcové tóny: červená lilie, jasmín Sambac
Základní tóny: vanilka, benjoin
Podtrhněte každý svůj outfit s luxusními a odvážnými vůněmi Jimmy Choo, jež jsou synonymem stylu, štrasu a červených koberců s dotykem provokace. Vůně, které spojují ženskost, luxus a eleganci.


jimmy choo
I Want Choo - Parfemová voda