Dry Texture Spray - Aerosolový spej

0 hodnocení
Dry Texture Spray - Aerosolový spej
760.00Kč (1)
370.73Kč / 100ml
Moroccanoil Texturizing Dry Spray je aerosolový sprej, který usnadňuje vytváření lehkých účesů s ... Více informací

760.00Kč (1)
370.73Kč / 100ml

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
499747
Dárek Holiday Box!

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 4 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Moroccanoil Texturizing Dry Spray je aerosolový sprej, který usnadňuje vytváření lehkých účesů s pokrčeným, chaotickým efektem pro dlouhodobé držení.


  Výrobek lze použít jako konečnou úpravu pro snadné účesy nebo jako přípravný sprej, který dodá vlasům texturu před provedením copu nebo drdolu.


  Vysoce výkonný vzorec obsahuje pryskyřice a zeolit, které zajišťují dlouhodobé držení a zanechávají vlasy hebké.

  Je také naplněn arganovým olejem pro měkký, nelepivý povrch.

 • tab tips Návod k použití
  Dobře protřepejte.
  - Nastříkejte rovnoměrně na suché vlasy ze vzdálenosti 20 cm.
  - Chcete-li vlasům dodat ještě větší objem, vyčesejte je prsty.
 • tab ingredients Složky
  Hydrofluorocarbone 152A, butane, alcool SD 40B (alcool dénat.), copolymère VP/VA, zéolite, huile de noyau d'Argania Spinosa (Argan), eau, protéine de blé hydrolysée amp-isostearoyl, parfum, glycérine, acétate d'éther ally PEG/PPG-15/15, méthoxycinnamidopropyl hydroxysultaïne, diméthicone PEG/PPG-17/18, acétyl triéthyl citrate, octadécyl DI-T-Butyl-4-hydroxyhydrocinnamate.
 • Recenze

Moroccanoil je spojován s úspěchem, inovací a úsilím o vytvoření vysoce účinných přípravků na bázi oleje MOROCCANOIL. Všechno to začalo ikonickou úpravou Moroccanoil Treatment, ze které se vyvinula celá řada produktů pro péči o vlasy a tělo.